« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Boğaz'ın paşası

Evinde özel misafirlerini ağırlayan Alman çalıştırıcı, geceye katılan her konuğuna üzerinde kendi fotoğrafı bulunan rakı şişesini hediye etti. Havai fişeklerin patladığı gecede Fenerbahçe marşı dinlendi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
YARIM asırlık ömrünü önceki gece tamamlayan Christoph Daum'un boğazdaki yaşgünü kutlaması muhteşemdi. Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Adanaspor galibiyetinin ardından önce taraftarlar, sonra futbolcular ve yönetim ile pasta kesen Alman çalıştırıcı, evindeki özel gecede hayatının en duygusal anlarını yaşadı.

Başkan Aziz Yıldırım, yöneticilerden Nihat Özbağı, Mahmut Uslu, Murat Özaydınlı ve Hakan Kutlualp'in katıldığı geceye teknik heyetin yanı sıra özel arkadaşlarını davet eden Daum, kendisini yalnız bırakmayan konuklarına sürpriz bir hediye verdi. Nihat Kahveci'nin düğününü organize eden şirketin katkılarıyla gerçekleşen kutlama gecesi sabaha karşı 04.00'te sona erdi.

Her tarafı mum ve beyaz güllerle donatılan Kandilli'deki villaya gelenler havai fişek gösterisinden mest oldu. Fenerbahçe marşından sonra Türkçe şarkılar eşliğinde Türk mutfağına geçildi.

En güzel gecem

Daum
, üzerinde kendi fotoğrafı bulunan ve ‘‘50.yaş günümü onurlandırdığınız için teşekkür ederim’’ yazılı 50 şişe rakıyı konuklarına hediye etti. Futbol hariç her şey konuşuldu. Boğazın paşası gibi doğumgünü kutlayan Daum, hediyeleri kabul ederken, ‘‘Hayatımın en güzel gecesi. Benim için çok önemli olan 50. yaşgünümde sizlerle birlikte olmaktan keyif alıyorum. Beni zor günlerimde yalnız bırakmayan siz dostlarıma teşekkür ediyorum’’ dedi.

Geceye Christoph Daum'un Almanya'da yaşayan ağabeyi çocuklarıyla birlikte katıldı. Alman çalıştırıcı ayrıca kendisine mahkeme döneminde büyük katkıları olan avukatlarını da yaşgününe çağırdı.

Bunları da Beğenebilirsiniz