« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Boğaz köprüsündeki Williams-Şenoğlu maçı unutulmazlar arasında

Dünyanın en prestijli tenis dergisi "Tennis Magazine" İstanbul Cup’ta Venus Williams ile İpek Şenoğlu arasında yapılan "kıtalararası maçı" 2005’in unutulmaz spor olaylarından biri olarak seçti.

İSTANBUL,(DHA)
SON GÜNCELLEME
Dünyanın en eski ve en yüksek tirajlı spor dergilerinden biri olan "Tennis Magazine" 2006 yılının ilk sayısında okurlarına 2005’in unutulmaz spor olaylarının fotoğraflarından oluşan bir ek armağan etti. Tennis Magazine’e göre 2005’in unutulmazları arasında İstanbul Cup da var. Dergide, tenisin starlarından Venus Williams ile milli tenisçimiz İpek Şenoğlu arasında Boğaziçi Köprüsü’nde oynanan "Kıtalararası Maç"ın fotoğrafına yer verildi.

Uluslararası Spor Basını’nın en prestijli yayınları arasında yer alan "Tennis Magazine" 40 yıldır yayınlanıyor. Derginin son 10 yıldır web üzerinden de yayın yapıyor. Miller Sports Group tarafından ABD’de yayınlanan dergi tüm dünyada tenisseverler tarafından takip ediliyor.

2005’in en önemli spor olaylarına yer veren ek yayınlayan "Tennis Magazine", İstanbul Cup 2005’e tam sayfa ayırdı. Boğaziçi Köprüsü’ndeki Venus Williams-İpek Şenoğlu maçının yer aldığı fotoğrafın altında, Avrupa ile Asya arasında oynanan maç ifadesi kullanıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz