« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Boğalar huzursuz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş karşısında çok kötü bir futbol sergilediklerini belirten Genel Menajer Adnan Sezgin, ‘‘Acil önlemler alacağız’’ diye konuştu...

<ı>Kabus gibi maçlar

İstanbulspor Menajeri Adnan Sezgin, Arges Piteşti maçından bu yana oynadıkları futbolda gözle görülür bir düşüş olduğunu, Beşiktaş karşısında da kötü bir oyun sergilediklerini söyledi. Sezgin, ‘‘G.Saray'a farklı yenildik, Beşiktaş maçında da tel tel döküldük. Acil önlemler alacağız’’ dedi.

<ı>Kadro kaliteli

Sezon başında yapılan takviyelerle çok kaliteli bir ekip kurduklarını, yine de istedikleri futbolu sergileyemediklerini söyleyen Adnan Sezgin, ‘‘Türkiye liglerinde mücadele eden birçok takımdan daha iyi bir kadroya sahibiz. Ama bu kadromuzla sergilediğimiz futbol arasında büyük fark var’’ dedi.

<ı>Transfer yok

Ellerindeki mevcut kadroya takviye yapmayı düşünmediklerini söyleyen Adnan Sezgin, ‘‘Kesinlikle transfer yapmayı düşünmüyoruz. Biz daha çok elimizdeki kadrodan alternatif isimler çıkarmayı düşünüyoruz. Böyle yaparsak kaliteli kadrodan kaliteli futbol üretmiş oluruz’’ diye konuştu.

Sergen'e kaptanlık jesti

ABeşiktaş maçında sahaya kaptan olarak çıkan İstanbulsporlu Sergen, arkadaşlarının karşılaşma öncesinde yanına gelerek kendisinden kaptanlık bandını takmasını istediklerini söyledi. Sergen, ‘‘Maç öncesi yanıma gelip, ‘Kaptan Oğuz sakat, biz de senin eski takımına karşı sahaya kaptan olarak çıkmanı istiyoruz' dediler’’ diye konuştu.

‘‘Arkadaşlarımın bu jesti beni gerçekten çok sevindirdi’’ diyen Sergen şöyle devam etti: ‘‘Görevimi en iyi şekilde yapmaya çcalıştım. Beşiktaş yenilgisi en zok beni üzdü. Gönül isterdi ki başlangıcı şahane olan gecenin finali de öyle olsun. Ancak yolumuza devam edeceğiz. Zirve yarışını sürdüreceğiz.’’Bunları da Beğenebilirsiniz