"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Boğa burcunun diğer burçlarla ilişkileri

Boğa balık

Balık kimi zaman Boğa’nın yaşama materyal yaklaşımını, Boğa ise Balık’ın her şeyden uzak sadece sevgi isteyen yaklaşımlarını anlamakta güçlük çekebilir. Her şeye rağmen iki tarafın da duygusal zenginliği, beraberliğin uzun süreli olmasına yardımcıdır.
Boğa insanı, Balık için yaşamda bir iskele vazifesi görürken, Balık ise Boğa’nın sadece gerçeklerin yer aldığı dünyasında, zengin imajinasyonu ile çok renkli resimlerin ortaya çıkmasına neden olacaktır.
Gerçeklerden ve günlük yaşamın temel gereksinimlerinden bile kolayca uzaklaşabilen Balık’ın Boğa gibi sağlam basan bir partner tarafından korunmaya alınması, hayatına istikrar getirecektir.
Yaşayabilecekleri en büyük problemler finansal kaynaklıdır. Balık duygusallığının uzantısı olarak kuvvetli bir cinselliğe sahiptir. Dolayısıyla Boğa eşinin ihtiyaçlarına ve hızına ayak uydurmakta zorlanmaz. Sahip olduğu her şeyi rahatlıkla paylaşabildiği gibi bedensel paylaşımlardan da büyük bir zevk alacaktır.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI