"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Boğa burcunun diğer burçlarla ilişkileri

Her ikisi de Toprak elemen-tinden olan Boğa ve Başak, Zodyak’ta iyi anlaşan ve birbirini çok iyi tamamlayan çiftlerdendir.

Üretkenlik, maddi birikimler oluşturmak, stabilizasyon ve ulaşılması mümkün hedeflerin ardından gitmek, ikisinin de temel özellikleridir.
Uyum ve huzur, ilişkinin başında kendiliğinden oluşur. Ancak Boğaların, Başak eşlerinin detaylara ve mükemmelliğe verdikleri öneme, Başakların da Boğa eşlerinin lüks tutkusuna saygı ve anlayış göstermeleri önemli bir gereksinimdir.
Ayakları yere kuvvetle basan bu çift, birlikteliklerini duygusal olduğu kadar maddi güvenceye de almak ihtiyacındadır.
Dolayısıyla ortak bir somut amaç edinerek, bu doğrultuda çalışmaları birbirlerine iyice kenetlenmelerini sağlar.
Endişeli bir yapısı olan Başak, Boğa’nın dingin ruh halinden etkilenerek huzura kavuşur. Değişken Başak ise atalete yatkın Boğa’yı harekete geçirmekte ustadır.
ıkisi de bedeni sembolize eden Toprak elementinden oldukları için, ihtiraslı ve fiziksel olarak kolay etkilenen yapıdadırlar. Yani bu çiftin cinsel hayatları gayet aktif ve tatmin edicidir.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI