"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Boğa burçlarını 2010’da neler bekliyor?

IŞ KARIYER VE PARA: Satürn (disiplin) gezegeninin yılın büyük çoğunluğundaki konumunun burcunuza etkisi, iş ve sağlık alanlarınızda kendini gösterebilir.

Günlük yaşamınızda fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

Genel anlamda, iş hayatınızın sosyal çevreniz tarafından destekleneceği bir yıldasınız.


Sosyal çevrenizi genişletebilir, işiniz ve hayatınız için faydalı ilişkiler kurma şansını yakalayabilirsiniz.


AŞK, İLİŞKİLER VE YARATICILIK GEREKTİREN İŞLER: Sosyal yaşantınız, zevk ve aşk için güzel bir yıl. Sosyal hayatınız hareketli, yaratıcılığınız yüksek. Arkadaşlık ilişkilerinizin kuvvetlendiği bir yıl olacak 2010.

Arkadaşlarınız kanalıyla yeni çevrelere girebilir, yeni aşk ilişkilerine başlayabilir (kendinizden büyük veya olgun kişilerle) veya arkadaşlarınızdan alacağınız yardımlarla hayatınızın pek çok alanında ilerleme sağlama fırsatını bulabilirsiniz.

Ancak aşk ve yaratıcılık evinizde ilerleyen Satürn (7 Nisan-21 Temmuz), aynı zamanda mevcut aşk ilişkilerinde soğuma, sıkılma, çeşitli nedenlerle görüşememe veya kopmalara da işaret ediyor. Böyle bir durumla karşılaşırsanız, bu etkinin doğum tarihinize göre, sizin için en fazla üç ay süreceğini bilerek, ilişkinizi korumaya çalışmanızı öneririm Niobe’ce.


AİLE İLİŞKİLERİ VE SAĞLIK: Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir yıl. Ancak bu cümlem olumsuz bir anlam içermiyor. Tam tersi, bu yılki sinyaller, geçmişten gelen sağlık sorunlarınızı çözmenize yardımcı olabilir. Gerekli tedavi yöntemlerini kolayca bulabileceğiniz bir yıldasınız. 7 Nisan-21 Temmuz aralığında, çocuk sahibi olan Boğa burçlarının çocuklarıyla ilgili sorumlulukları artabilir.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI