MUĞLA HABERLERİ

Bodto’dan Anlamlı Destek

IHA
28.02.2015 - 18:11Son Güncelleme :

ORGAN BAĞIŞINDA TÜRKİYE’DE NÜFUSA ORANLA BİRİNCİ, BAĞIŞ AÇISINDAN 3’NCÜ SIRADA YER ALAN MUĞLA'YA BİR DESTEKTE BODRUM TİCARET ODASINDAN GELDİ.

IHA

Organ bağışında Türkiye’de nüfusa oranla birinci, bağış açısından 3’ncü sırada yer alan Muğla’ya bir destekte Bodrum ticaret Odasından geldi.
Şubat ayı yönetim kurulu toplantısında bir araya gelen yönetim kurulu anlamlı bir karar alarak diğer Oda ve sivil toplum kuruluşlarına örnek oldular. Yönetim kurulu toplantısında konunun uzmanları tarafından bilgilendirilen BODTO Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri doldurdukları organ bağışı formu ile organlarını bağışladı. Organ bağışı kartlarını alan Yönetim Kurulu herkesi organ bağışı yapmaya davet etti.
Çok kutsal bir iş yaptıklarını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon şunları söyledi; "Organlarımız bağışladık. Tüm Bodrum halkına toplum sağlığı merkezlerine ve aile hekimliklerine gidip organlarını bağışlamalarını istiyorum." dedi.
Yönetim Kurulu Üyelerinden Atilla Serttaş ise şöyle konuştu; "Bugün hocalarımız bize çok güzel bir şekilde konuyu anlattılar. Bizde buna katkıda bulunmak adına organlarımızı bağışladık. Umarım bütün işveren arkadaşlarımız da buna katkı sağlarlar"

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Bodto’dan Anlamlı Destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2015 tarihinde saat 18 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bodto’dan Anlamlı Destek haberi güncellenecektir.

MUĞLA NAMAZ VAKİTLERİ

26 Şubat 2018, Pazartesi
 • İmsak
  06:16
 • Guneş
  07:35
 • Öğle
  13:26
 • İkindi
  16:33
 • Akşam
  19:04
 • Yatsı
  20:18
Sayfa Başı