« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bodrum'da Zafer "Uzun"un

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) tarafından düzenlenen "BAYK 2011 Kış Trofesi"nin 2'nci etabı, ödül töreniyle sona erdi.

Nilüfer KANDIRMIŞ/BODRUM DHA
SON GÜNCELLEME

Yarış sınıfında 'Uzun' adlı teknesiyle yarışan, Erhan Uzun ve ekibi 2'nci etabın 1'incisi oldu.

12-13 Şubat günlerinde BAYK tarafından organize edilen 2011 Kış Trofesi Yelken Yarışları'nın 2'nci etabı Marina Yacht Club'ta düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. 2 gün boyunca 43 teknede 350 yelkenci "Yarış" ve "Gezi" sınıflarında mücadele etti. Etap sonunda dereye giren yelkencilere kupa verildi. "X-Machine" adlı teknesinde yarışan Şenkar Öztüzün ve ekibiyle yarışan oyuncu Zeynep Beşerler de ödül törenine katıldı ve dereceye giren ekiplere ödül verdi.

"Yarış" sınıfında "Uzun" adlı teknesiyle yarışan Erhan Uzun ve ekibi 1'inci, 'Mito' adlı teknesiyle yarışan Mithat Önol ve ekibi 2'nci, "Eshquia" isimli teknesiyle yarışan Cüneyt Büyükuçak ve ekibi 3'üncü oldu.

"Gezi" sınıfında "Dalga" adlı teknesiyle yarışan Burak Tüzel ve ekibi 1'inci, "Moana Reva" adlı teknesiyle yarışan Atilla Gökova ve ekibi 2'nci, "Uzma III"' adlı teknesiyle yarışan Kaya Önol ve ekibi 3'üncülüğü elde etti.

BAYK 2011 Kış Trofesi, 5-6 Mart tarihlerinde 3'ncü etap, 26-27 Mart'ta 4'üncü etap, 16-17 Nisan'da 5'inci etap, 7-8 Mayısta 6'ncı etap yarışlarıyla devam edecek. "BAYK 2011 Kış Trofesi", 28-29 Mayıs'ta yapılacak 7'nci etap yarışıyla sona erecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler