MUĞLA HABERLERİ

Bodrum'da turistik işletmeler donanımı ve gıda fuarı

DHA
30.03.2016 - 18:49Son Güncelleme :
DHA

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde bu yıl ilk kez Bodrum Turistik İşletmeler Donanımı ve Gıda Fuarı açıldı.

Bodrum Belediye Başkanlığı, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) ve Bodrum Otelciler Derneği'nin desteğiyle Marmaris Fuarcılık Organizasyon (MARFO) tarafından "Bodrum Turistik İşletmeler Donanımı ve Gıda Fuarı açıldı. Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezi'ndeki fuarda, 75 firma stant açtı. 30 Mart- 2 Nisan tarihlerini kapsayan fuarın açılışına katılan Bodrum Belediye Başkan Vekili İsmail Altındağ, stant açan firmalara teşekkür etti.

Açılışta yer alan BODTO Başkanı Mahmut Kocadon ise "12 ay turizm konusu yıllarca savunuyoruz. Bunun iki ayağından biri kültür ve kongre turizmi diğeri fuarcılık. Herhalde yavaş yavaş bunlara kavuşacağız. Geçen hafta Leleg Yürüyüş Yolu'nun açılışını yaptık. Bu da 12 turizm açısından önemli bir gelişme oldu. Fuarları çeşitlendirmek lazım. Oda olarak biz gereken desteği veriyoruz. Fuara katılanlardan 15'i odamızın üyesi. Bizim için mutluluk" dedi.

MARFO Genel Müdürü Volkan Gülcan ile birlikte protokolde bulunanlar açılışı yaptı. Açılışa katılanlar, stantları gezip bilgi aldı.

Osman URAS / BODRUM (Muğla), (DHA)

FOTOĞRAF 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Bodrum'da turistik işletmeler donanımı ve gıda fuarı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 18 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bodrum'da turistik işletmeler donanımı ve gıda fuarı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı