Gündem Haberleri, Son Dakika, Haberler

GÜNDEM

  Bodrum'da kedi vahşeti

  08 Şubat 2010 - 16:22Son Güncelleme : 08 Şubat 2010 - 16:42

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi´ne tatil için gelen S.S.´nin (35), kaldığı otel ve pansiyonda kedileri öldürüp kanını içtiği iddiası hayvanseverleri ayağa kaldırdı.

  MUĞLA’nın Bodrum İlçesi'ne tatile gelen 35 yaşındaki S.S.'nin, kaldığı otel ve pansiyonda kedileri öldürüp kanını içtiği iddiası hayvanseverleri ayağa kaldırdı. 

  Otelcilerin şikayeti üzerine polis tarafından gözaltına alınan S.S.'nin, verdiği ifadede olayı kabullendiği belirtildi. Savcının talimatı ile serbest bırakılan ve akli dengesinin yerinde olmadığı ileri sürülen S.S. hakkında, ‘mala zarar vermekten’ adli işlem yapıldı. 

  Bodrum'a 4 Şubat Perşembe günü tatil için gelen S.S., bir otele yerleşti. Burada iki gün kalan genç kadın, dün de bir pansiyona gitti.. Bir gece kalmak için rezervasyon yaptıran S.S., bu sabah pansiyondan ayrıldı. S.S.'nin geceyi geçirdiği odayı temizleyen görevli, banyodaki küvetin içinde kanlar içerisinde bir kedi ölüsü buldu. Görevlinin olayı haber verdiği Çan çifti, kamera kayıtlarını izledi. Kayıtlarda, S.S.'nin lobideki kediyi alarak odasına götürdüğü görüldü. Can çiftinin Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne şikayeti üzerine S.S. kısa sürede yakalandı.

  OTELİN KEDİSİYMİŞ

  Emniyette ifade veren pansiyon işletmecisi Fatoş Can, “Birden ortadan kaybolan ‘Battaniye’ adlı kedimizin ölüsü S.S.'nin kaldığı odanın banyo kuvetinde kanlar içinde bulundu. S.S. kedimizi duş kablosu ile boğarak öldürdüğünü ve karnını delip kanını içtiğini itiraf etmiş. Kamera kayıtlarında üç kez kaçan kedimizi yakalayıp götürürken görüntüsü var. Olayın şokunu hala üzerimizden atamadık” dedi.

  Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesi alındıktan sonra savcının talimatı ile serbest bırakılan S.S.'nin daha önce kaldığı otelde de iki kediyi öldürdüğü ortaya çıktı.

  AKLİ DENGESİ BOZUK ŞÜPHESİ

  Emniyet Müdürü Niyazi Turgay S.S.'nin kedileri öldürdüğünü itiraf ettiğini belirterek, şunları sölyledi:

  “S.S. ifadesinde ‘Evet kedileri öldürdüm. Psikolojim aşırı bozuk. Zaman zaman ne yaptığımı bilmiyorum. İsteyerek yapmadım. Kendime hakim olamadığım anlar oluyor’ dedi. S.S. ifadesi alındıktan sonra savcının talimatı ile serbest bırakıldı, ancak ‘mala zarar vermekten’ hakkında adli işlem yapıldı. Kadının akli dengesinin yerinde olmadığını sanıyorum.”

  HAYVANSEVERLER PEŞİNİ BIRAKMIYOR

  Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Füsun Uslu da kedileri sadistçe öldüren S.S.'nin serbest bırakılmasına anlam veremediğini belirterek, “Derneğimizin avukatı Rıza Bengi ile birlikte bu vahşetin peşini bırakmayacağız. Akli dengesi yerinde değilse, yakalansın ve tedavi edilsin. Bu tür satanistçe davranan ruh hastası ve kedileri öldürüp kanını içen insanların yarın bir insana, bir çocuğa zarar vermeyeceğini kim bilebilir?” dedi.

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 109 Yorum }
  • mehmet oztas 8.2.2010 21:59:21
   Ne demek serbest birakildi ya resmen ucmus bu ve beyin diye bir sey yok timarhaneye kapatmak lazim aksi halde cocuklarimizda tehlikede bu delinin ne yapacagi belli olmaz.
  • aydın küçükal 8.2.2010 21:50:56
   ne oluyo loo anlamadım.kedi niye içildi.burası neresi...ayyıp memleketi mi...
  • venüs 12 8.2.2010 21:46:00
   bu olayda suçlu olan savcıdır, bu tür insanların aramızda dolaşmasına izin vererek sorumluluk alıyor,bu kadın yarın öbür gün bir insana zarar verirse bunun sorumlusu serbest kalmasını sağlayan savcı olacaktır kadın değil...
  • Ediz Erbilir 8.2.2010 21:36:03
   Madem itirafta ediyor, Neden salıveriliyor ki ? Ne biçim yasalarımız var bizim ? <br>Bu ülkede ya suçlu olucan ya borçlu.
  • LOST-GHOST SİMYACI 8.2.2010 21:29:26
   akli dengesi bozuk diye insanlar serbest bırakılmaz yolla akıl hastalıklarına bu ne cehalet o insan vampir belli
  • Emrah GUVEN 8.2.2010 21:10:14
   Vahşet yaptığını itiraf eden ve Emniyette "psikolojim bozuk, ne yaptığımı bilmiyorum , kendimi kaybediyorum" diyen biri serbest bırakılıyor ve aramızda dolaşıyor , olacak şey değil.
  Sayfa Başı
  Haberlerözel harekat mülakat tarihiözel harekat parkurupöh parkurupöh sonuçlarıpöh mülakat tarihikpsskpss sonuçları