MUĞLA HABERLERİ

Bodrum Leleg Yolu doğu etabı açılıyor

DHA
27.03.2017 - 14:16Son Güncelleme :
DHA

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) 2015 yılı Alternatif Turizm Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında, Bodrum Ticaret Odası'nın desteği ile düzenlenen Tarihi Bodrum Leleg Yolu 1 Nisan tarihinde hizmete açılacak.

Bodrum Ticaret Odası ve GEKA işbirliği ile hazırlanan ve ilk etabı 26 Mart 2016 tarihinde açılan Bodrum Leleg Yolu'nun doğu etabı ise 1 Nisan 2017 tarihinde açılacak. 185 kilometreden oluşan Bodrum Leleg Yolu Projesi ile alternatif turizmin geliştirilmesi ve doğa korumaya katkı sağlanması hedeflendiğini belirten BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kocadon, "Turistik yarım adaya katkı sağlayacak onu yarınlara taşıyacak projeler üretmeye devam ediyoruz. 2016 yılında ilk etabını açtığımız Bodrum Leleg Yolumuzun çalışmaları tamamlandı. Leleglerin yerleşim alanlarından geçen rotalarda yürümeye uygun patika yollar hazırlandı. Bodrum severleri bu projeye sahip çıkmaya davet ediyorum" dedi. Tarihi Bodrum Leleg yolunun açılışı 1 Nisan Cumartesi günü saat 11.00'de yapılacak.

Yaşar ANTER / BODRUM (Muğla), (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Bodrum Leleg Yolu doğu etabı açılıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 14 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bodrum Leleg Yolu doğu etabı açılıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı