MUĞLA HABERLERİ

Bodrum’da İş Sağlığı Ve Güvenliği Bilgilendirme Toplantısı

IHA
16.10.2015 - 15:11Son Güncelleme :

BODRUM'DA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

IHA

Bodrum Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi tarafından “İş Sağlığı ve Güvenliği” bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Bodrum Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon; Başkan Yardımcıları Taner Uslu, Kemal Orman ve İsmail Altındağ ile tüm müdürlüklerden toplam 45 müdür ve birim sorumlusu katıldı.
Bodrum Belediyesinde çalışan tüm personele verilecek “İş Sağlığı ve Güvenliği” eğitimi hakkında bilgilendirme amacı taşıyan toplantıda, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili işverenin ve çalışanın yetki ve sorumlulukları, iş sağlığı ve güvenliği kurulu, risk değerlendirilmesi gibi birçok konuda bilgilendirmeler yapılarak iş sağlığının tanımı ve amacı hakkında değerlendirmeler yapıldı. Bodrum Belediyesi A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve birim sorumlusu Esat Kaplan yönetimindeki toplantıda İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerinin önemine de ayrıca vurgu landı.
Bilgilendirme toplantısında söz alan Başkan Kocadon; “Bodrum Belediyesinde yapılan tüm iş ve işlemler, hepimizin sorumluluğundadır. Bu nedenle de meydana gelen bir olumsuzlukta ya da olumlu bir vaka da herkes nasıl davranması gerektiğiyle ilgili bilgi ve birikime sahip olmalıdır. Bu nokta da iş sağlığı ve güvenliğinin önemi devreye girmektedir. Hepimiz bu konularda bilgi sahibi olmalıyız arkadaşlar” dedi.
İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerinin “İşverenin Hakları, İşçinin Hakları, Sağlık ve Güvenlik Tedbirleri” gibi konu başlıklarıyla, önümüzdeki haftalarda başlayarak, tüm müdürlüklerdeki personele verilmesi planlanıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Bodrum’da İş Sağlığı Ve Güvenliği Bilgilendirme Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Ekim 2015 tarihinde saat 15 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bodrum’da İş Sağlığı Ve Güvenliği Bilgilendirme Toplantısı haberi güncellenecektir.

MUĞLA NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:24
 • Guneş
  08:07
 • Öğle
  13:13
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:29
Sayfa Başı