"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Bodrum’da balayı gibi tatil

Gizlice evlendikleri söylenen işadamı Murat Polat ve Müjde Aral, Bodrum’da görüntülendi.

Polat Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Polat, çocuklarının annesi Berat Hanım’dan boşandıktan kısa bir süre sonra gazeteci Aslı Çetinsaraç’la flört etmeye başlamış, bu ilişkinin bitmesinin ardından da 90’lı yılların popüler manken ve oyuncularından Funda Barın’la aşk yaşamıştı. Çift, evlenecekleri düşünülürken yollarını ayırdı.
Murat Polat, Barın’dan ayrıldıktan uzun süre sonra Müjde Aral’la görüşmeye başladı. Gizlice evlendikleri konuşulan çifti muhabir arkadaşım Cenker Tezel önceki gün Bodrum’da görüntüledi.
Murat Polat ile çevresindekilere “eşim” diye tanıştırdığı Müjde Aral, Yalıkavak’a demirli teknelerinde arkadaşlarıyla deniz ve güneş keyfi yaparken objektife yansıdı.


İmamlı papazlı anma

Gazeteci Metin Oral’ın eşi Natalya Oral, ölümünün üçüncü yılında mezarı başında anıldı. Müslüman ve Hıristiyan din adamlarının dualar okuduğu törene Natalya Oral’ın kızı Nilüfer Kunt ve torunu Yasemin Kunt’un yanı sıra İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Olcay Seçkin, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Melih Şentürk ve Cumhuriyet gazetesinin eski genel yayın yönetmeni İbrahim Yıldız da katıldı.

AJANDA

Denizlerin Formula 1’i

İstanbul-Pendik’teki Marintürk İstanbul City Port Marina, bugün ve yarın “Denizlerin Formula 1’i” olarak anılan sürat teknesi şampiyonası Class 1 Dünya Powerboat Şampiyonası 2013’e ev sahipliği yapacak. Şampiyonanın ilk etabı 28-30 Mart’ta Çin’de yapılmış ve Türkiye’yi temsil eden Uğur Işık ikinci olmuştu.

X