"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Bodrum

Doğum yapmadımki selülitim olsun

Yüzen disko Catamaran’da sahne almak üzere Bodrum’a gelen Demet Akalın, önceki gün arkadaşlarıyla Torba Grant Yazıcı Otel’in plajındaydı. Bir süre yüzen Akalın sudan çıkarken, arkadaşları bir havluyla ünlü şarkıcının görüntülenmesini engelledi. Akalın, “Arkadaşlarınız neden havluyla sizi kamufle etmeye çalıştı?” sorusuna “Niye beni kamufle etsinler ki? Benim çocuğum yok, doğum da yapmadım, o yüzden selülitim yok” yanıtını verdi.

Bornozlu Çiller

TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu’nun 28 Şubat’la ilgili dinlemek için davet ettiği Tansu Çiller, Bodrum tatiline devam ediyor. Eski Başbakan, eşi Özer Çiller’le birlikte Türkbükü Voyage Otel açıklarına demirli İnfo adlı teknelerinde kalıyor. Çift, önceki gün deniz keyfi yaparken görüntülendi. Denize şapka ve gözlüğüyle giren Tansu Çiller, sudan çıkar çıkmaz bornozunu giydi.

İlginç tesadüf

Eski sevgililer şarkıcı Ebru Yaşar ile işadamı Dinçer Azaphan’ın yolu Bodrum’da kesişti. Tatile çıkan iki ismin de tercihi Torba’daki Grand Yazıcı Otel oldu. İddiaya göre Yaşar, bilinçli olarak Azaphan’ın kaldığı otele yerleşti, ancak işadamı durumdan haberdar olunca İstanbul’a döndü.

Polemiğe girmem

Oyunculuktan şarkıcılığa transfer olan Selen Görgüzel, yeni albümünü çıkardıktan sonra tatil sezonunu açtı, soluğu Bodrum’da aldı. Önceki gün Türkbükü Voyage Otel’in plajında denize giren Görgüzel, ünlü isimlerin selülitli görüntüleri hakkındaki soruyu yanıtsız bıraktı: “Selülit polemiğine dahil olmak istemiyorum. Ben bir çocuk annesiyim, çok şükür fiziğim de düzgün.”

Simge Anne tatilde

Simge Tertemiz, 1 yaşındaki oğlu Kayra ile Bodrum’da tatil yapıyor. Ünlü manken, doğum yapmış olmasına rağmen düzgün fiziğiyle dikkat çekiyor.

Tatil uzadı

Yeşim Salkım ve Hakan Eratik, tatillerini uzattı. Bir ara ayrılık haberleriyle gündeme gelen çift, Bodrum’da aşk tazeliyor. Salkım ve Eratik önceki gün Yalıkavak Dodo Beach’te denize girdi. Salkım arkadaşlarıyla deniz keyfi yaparken, Eratik minik kızları Ada’yla ilgilendi.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI