« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bobo'ya teklif olursa değerlendiririz

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, Genoa takımının savunma oyuncusu Matteo Ferrari'nin transferi için kulüp başkanı Yıldırım Demörören'in dün İtalya'ya gittiğini belirterek, “Ferrari'nin transferi olumlu bir noktada seyrediyor. Bugün gelişmeler olabilir” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ataköy'deki Olimpiyatevi'nde yapılan Turkcell Süper Lig 2009-2010 fikstür çekiminin ardından gazetecilerin transfer çalışmalarıyla ilgili sorularını yanıtlayan Öner, transferlerde eksik gördükleri yerlere, takıma faydalı olacak oyuncular aldıklarını belirterek, “Ferrari'nin transferi için de başkanımız dün İtalya'ya gitti. Transfer çalışması olumlu bir noktada seyrediyor. Henüz bitmedi ama bugün gelişmeler olabilir” diye konuştu.

Kenan Öner, Bobo ile ilgili bir soru üzerine ise şunları söyledi: “Bobo, kalitesi, gençliği ve santrfor hüviyeti itibariyle bugün Avrupa standartlarını aranan bir santrfor tipi. Herkes istiyor ama Bobo'nun bir değeri var. O değeri de biz elde etmek istiyoruz. Kendisine 3 seneden beri bir yatırımız var. Bobo ilk geldiğinde bu çizgilerde değildi. O yatırımımızın karşılığını almak istiyoruz. Birkaç teklif olduğu söyleniyor ama şu anda ciddi bir şey yok. Olursa değerlendireceğiz. Hem kendisi, hem biz layık olduğu değeri bulunca değerlendireceğiz.”
Öner, “Gaziantepsporlu Tabata ile ilgileniyor musunuz” sorusu üzerine, “Henüz öyle bir şey yok” dedi.

“TÜRKİYE'Yİ ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE BAŞARIYLA TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ”

Kenan Öner, iyi bir kadroları olduğunu, transferlerle de eksiklerini giderdiklerini söyledi.

“Hem Beşiktaş seyircisine hem Türk sporuna ayrı bir borcumuz var” diyen Öner, “Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi'nde başarıyla temsil etmek istiyoruz. Ligde direkt gruplara kaldık. Bu gruptan çıkarak, Türk sporuna puanlar kazandırmak istiyoruz. Gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Öz güvenimiz var” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz