« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bobo ve Toraman derbide sahada

Siyah beyazlı takımın sakat futbolcularından Bobo ve İbrahim Toraman’ın G.Saray maçına yetişeceği, Yusuf ve Rüştü’nün durumlarının ise birkaç gün sonra netleşeceği bildirildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ta, sakatlıkları bulunan futbolculardan İbrahim Toraman ile Bobo’nun, ligin 5. haftasında oynanacak Galatasaray maçına yetişecekleri açıklandı.

Sakat oyuncuların durumu hakkında bilgi veren kulüp doktoru Devrim Urgun, Bobo’nun sol diz iç yan bağlarında esneme olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Bobo’nun tedavisi sürüyor. Bağları kuvvetlendirecek şekilde program uyguluyoruz. Muhtemelen Galatasaray maçına yetişecek. Yusuf’un sağ alt baldırında birinci derecede gerginlik bulunuyor. Tedavisi iki haftadır sürüyor. Tedaviye ağır yanıt verdi. Ağrı ve sorunun olduğu yere enjeksiyon yapıldı. Bunun yanıtını  bekliyoruz. İyi sonuçlar bekliyoruz. Durumunu pazartesi günkü antrenmanda göreceğiz. İbrahim Toraman, ameliyat sonrası standart programını uyguluyor. Yükleme yapıyoruz. Planımız Galatasaray maçında kendisini oynatmak. Rüştü’nün ise belinde spazm var. Bel bölgesine enjeksiyon yapılacak. Rüştü’nün dört günlük dinlenme dönemi var. Dört gün sonrasını beklemek gerekiyor.”

Beşiktaş Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mete Düren de, sakat futbolcuların en kısa sürede iyileşmeleri için gereken her türlü çabayı gösterdiklerini söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz