« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bobo teklifimizi kabul etmedi

Beşiktaş Basın sözcüsü Mete Düren, siyah-beyazlı takımın transfer gündemine ilişkin çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sports Tv'de konuşan Düren, Ersan Gülüm'ün çıkmaza giren transferinden, Forlan'a, Bobo'nun geleceğinden İbrahim Akın'ın transferine kadar önemli açıklamalar yaptı.

BAYRAM AKGÜL SÖZ VERDİ

Ersan Gülü'ün transferi için Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'ün verdiği sözü tutmasını isteyen Düren, “verdiğimiz rakamın üstüne asla çıkmayacağız” dedi.

Düren şöyle konuştu: “Ersan Gülüm, bize kiralık olarak geldikten sonra çok başarılı oldu. Gelecek vaat eden bir futbolcu. Beşiktaş, Ersan’ı kaybetmek istemiyor. Adanaspor yönetimiyle de sezon sonu görüşmek için mutabakata vardık. Türkiye’de transferler başkanlar arasında verilen sözlerden sonra gerçekleşir. Bu konuda Adanaspor Başkanı Bayram Akgül’ün verdiği sözler var. Bu sözü tutulmalı. Ne pahasına olursa bu transferi gerçekleştireceğiz diye bir politikamız yok. Eğer Adanaspor’un istediği parayı verecek bir takım varsa Ersan onların olur.”

ERSAN'A SAYGI GÖSTERİLMELİ

Ersan'ın Beşiktaş'ta kalmak istediğini söyleyen Düren, “Ersan Gülüm, Beşiktaş’ta oynamak istiyor. Ersan, bu konuda düşen görevi sonuna kadar yaptı. Futbolcunun transferin öncelik Adanaspor’da ve ne yazık ki oyuncunun tercihi ikinci planda. Ersan’ın sözleri ve isteği suistimal edilmemeli. Ve bize verilen sözlerin tutulacağını düşünüyoruz. Adanaspor’a yaptığımız teklifin üstünde bir teklif yapmayacağız” dedi.

BOBO GİTTİ, GELİRSE NE OLUR BİLMİYORUM!

Bobo'nun takımda kalıp kalmayacağına da değinen Düren, Brezilyalı futbolcuya sitem etti: “Bobo’ya talep ettiği ücretin daha altında teklif yaptık ama Bobo bu teklifi kabul etmedi ve ülkesine gitti. Ancak, Bobo, yarın 'ben teklifinizi kabul ettim' deyip geri dönerse o zaman ne olur bilemem. Bu kararı biz vermedik. Bu kararı Bobo verdi. Geri dönmek isterse o zaman ne olur bilemem.”

 FORLAN'DAN YANIT BEKLİYORUZ

Düren, Beşiktaş taraftarının heyecanla beklediği Forlan transferi hakkında da çok öenmli açıklamalar yaptı: Forlan’ın transferi  için o kapı hep açık. Beşiktaş olarak Atletico Madrid ve Forlan’a verebileceğimiz paraları bildirdik ama istedikleri paralarla bizim verdiğimiz rakamlar arasında fark var. Forlan'ın transferi için görüşmelerimiz durmuş değil. Biz Forlan için beklemedeyiz. Transfer kapanmadı. Eğer teklimizi kabul ederseler Forlan Beşiktaş’ta olabilir.

 İBRAHİM AKIN BİZİ İSTİYOR

Büyükşehir Belediyespor'da oynayan eski futbolcuları İbrahim Akın'ı almak istediklerini de söyleyen Düren, şöyle konuştu:” İbrahim Akın’ın transferi için görüşmelerimiz devam ediyor ancak somut bir gelişme yok.İbrahim bizde oynamak istediğini söyledi. Biz de elmzden gelen yapıyoruz.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz