« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bobo ile ipler kopuyor

Beşiktaş Kulübü yönetimi, takımdan ayrılacağını açıklayan Brezilyalı futbolcu Bobo ile ilgili son kararını önümüzdeki hafta verecek.

Övünç ÖZDEM/İSTANBUL, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ın dün akşam İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u penaltı atışları sonrası mağlup ederek, Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanmasının ardından Bobo'nun basın toplantısında yaptığı açıklamalar dikkat çekmişti. Brezilyalı oyuncu, daha önceki açıklamalarına benzemeyen ifadeler kullanarak, "Bu maç Beşiktaş ile son maçım oldu. Benimle bugüne kadar hiçbir yönetici görüşmedi. Artık Beşiktaş'tan ayrılacağım" demişti. Yaptığı bu açıklama üzerine Siyah-beyazlı kulübün futbol komitesinin Bobo ile bugün de bir görüşme yapmadığı öğrenilirken, Brezilyalı oyuncu ile ilgili son kararın önümüzdeki hafta verileceği belirtildi.

Siyah-beyazlı yönetim, önümüzdeki hafta genç teknik adamın vereceği rapor doğrultusunda Bobo ile yola devam edilip edilmeyeceğinin kararını netleştirecek. Ancak konu ile ilgili konuşan bazı yöneticiler, Bobo'nun takımda kalmasına soğuk baktıklarını ifade etti. Bu sezon sözleşmesi sona erecek olan Brezilyalı golcünün, büyük ihtimalle yeni sezon için mukavelesi uzatılmayacak. Özellikle dün akşam yaptığı açıklamanın da yöneticiler tarafından hoş karşılanmadığı ve son kararı Tayfur Havutçu'nun vereceği ifade edildi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz