« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bobo gitti, gidiyor

Daha önce de satılması gündeme gelen Beşiktaş’ın Brezilyalı golcüsü Bobo için şu an İstanbul’da bir Fransız kulübünün yetkilisi ile Juan Figer arasında görüşmeler yapılıyor!

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Medyaspor’un haberine göre ilk olarak St. Ettienne, daha sonra ise Marsilya kulübünün transfer gündeminde olan Bobo için en ciddi transfer görüşmesi şu an yapılıyor...

Marsilya kulübü adına görüşmeye gelen Jack Mouyol, Bobo'nun menajeri Juan Figer ile İstanbul'da bir otelde prensip anlaşmasına vardı!

Kulüpler düzeyinde henüz bir anlaşma sağlanmazken, Bobo'nun transferinin futbolcu açısından bittiği öğrenildi. İlerleyen günlerde Beşiktaş ile Marsilya arasında da gerekli görüşmelerin yapılması bekleniyor.

Mustafa Denizli ile yaşadığı problemler nedeniyle takımdan ayrılmak isteyen Bobo, son zamanlarda düzenli olarak oynamaya başlamış ve tekrar Beşiktaş'ın gol yollarındaki en büyük silahı haline gelmişti.

Bu arada Marsilya'nın Bobo'nun dışında Beşiktaş'ın Şilili yıldızı Rodrigo Tello için de girişimlerde bulunacağı öğrenildi.

Seçim arifesinde olan Beşiktaş yönetiminin iki futbolcunun satışı konusunda nasıl bir tutum izleyeceği belirsizliğini koruyor...

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz