Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  BlackBerry Ontario ilk kez böyle görüntülendi

  Hürriyet Haber
  15.05.2017 - 07:42 | Son Güncelleme:

  BlackBerry'nin iptal edilen akıllı telefonu BlackBerry Ontario'nun ilk görselleri ortaya çıktı. Peki BlackBerry Ontario neden iptal edildi? İşte detaylar...

  İptal edilen akıllı telefonların konsept görüntüleri ortaya çıksa da, gerçek fotoğraflarının internette dolaştığını nadiren gördüğümüz kesin. BlackBerry Ontario da bu furyaya katılan bir akıllı telefon oldu ve iptal edilen akıllı telefonun gerçek fotoğrafları yayımlandı.

  Bundan tam üç yıl önce duyurulan ve BlackBerry'nin geri dönüş sinyalleri verdiği Ontario, Quallcomm Snapdragon 800 işlemci ve 2 GB'lık bellek ile birlikte üretilecekti. Ayrıca BlackBerry'nin 10.3 sürümlü işletim sistemi yüklü olarak satışa sunulacaktı.

  Gün ışığı göremeyen cihaz 2014 yılında piyasada olan Z30 modelinin yerine gelecek ve BlackBerry'nin yeni amiral gemisi olacaktı. Fakat sebebi açıklanmayan bir şekilde iptal edilen akıllı telefon BlackBerry'nin çöküşüne de ön ayak oldu denebilir.

  BlackBerry firması artık akıllı telefonlar üretmiyor ve yalnızca varolan cihazlarındaki yazılımları güncelliyor. Bu yüzden yeni bir duyuruya kadar BlackBerry'den yeni bir akıllı telefon beklemek pek de mantıklı olmayacaktır. (shiftdelete.net)

  BlackBerryye para yağacak Sebebi ise...
  BlackBerry'ye para yağacak! Sebebi ise...
  BlackBerry Aurora tanıtıldı! İşte özellikleri
  BlackBerry Mercury sahneye çıktı, işte özellikleri
  Etiketler: blackberry ontario
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı