Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

BJK USA Derneği'nden Meek'e ziyaret

BJK USA Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Amerikan Ulusal Basketbol Ligi (NBA) Uluslararası Basketbol Operasyonları Başkan Yardımcısı Brooks Meek ile bir araya geldi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Beşiktaş Kulübü'nden alınan bilgiye göre, BJK USA Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Sami Özçayır ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda, siyah-beyazlı kulübün basketboldaki başarısı ve hangi noktalarda NBA ile ortak çalışmalarda bulunabilecekleri üzerinde konuşuldu.

Meek, NBA'deki pozisyonu gereği yılın 8 ayını çeşitli ülkelerde geçirdiğini, birçok kez Türkiye'de bulunduğunu ve Beşiktaş'ın maçlarını izlediğini belirti. Meek, Türkiye'yi çok sevdiğini ve başarılı sonuçlar alan Beşiktaş Basketbol Takımı'nın NBA tarafından takip edildiğini dile getirerek, geçtiğimiz sezon siyah-beyazlı formayı giyen ABD'li oyuncu Deron Williams'ın da BJK USA Derneği ile bir araya getirmek için çalışacağını ifade etti.

Deron Williams'ın hem Türkiye, hem Beşiktaş sevdalısı olduğunu belirten Brooks Meek, önümüzdeki sezonda Williams'ın formasını giydiği Brooklyn Nets'in maçlarından birine BJK USA Derneği ile birlikte gitme sözü verdi.
Meek, BJK USA Derneği projeleri ile ilgili her türlü yardıma hazır olduğunu da sözlerine ekledi.
Bu arada, Meek'e “FEDA” tişörtü hediye edildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz