GeriFutbol BJK, 'kemik kırma'yı yalanladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

BJK, 'kemik kırma'yı yalanladı

BJK, 'kemik kırma'yı yalanladı
refid:15125031 ilişkili resim dosyası

Beşiktaş Kulübünün hukuk işlerinden sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Akpınar, kulübün bir diğer yöneticisi Hakan Aksoy ile tartıştığı yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Ahmet Akpınar, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, bu konuda çıkan haberi yalanlayarak, “Yönetim Kurulu üyesi arkadaşım Sayın Hakan Aksoy ile Yönetim Kurulu toplantısında tartıştığımız, Sayın Aksoy'un bana 'kemiklerini kırarım' ifadesini kullandığı iddiaları tamamen yalandır. Beşiktaş Kulübü'nün menfaatleri için yaptığımız fikir alışverişinin, deprem, kavga olarak manşetlere taşınmasından son derece rahatsız oldum ve üzüntü duydum” dedi.

Akpınar, açıklamasında ayrıca şu ifadeleri kullandı:

“Beşiktaş Yönetim Kurulu üyeliği sorumluluğumuzun yanı sıra Sayın Aksoy ile ağabey-kardeş ilişkimiz vardır. Bu yalan haber, şahsımı yaraladığı kadar, bana 'ağabey' diye hitap eden Sayın Aksoy'u da asla söylemeyeceği, söylemeyi düşünmeyeceği kelimelerle töhmet altında bırakmaktadır.

Beşiktaş'ın sezonu açtığı, güçlü kadrosu, yıldız transferiyle gündemde olduğu bir dönemde yapılan bu haber, Yönetim Kurulumuzu yıpratma amaçlıdır. Haberde 2 yöneticiden teyit alındığı ifadesini de kullanarak diğer Yönetim Kurulu üyelerimizi de zan altında bırakmaktadır. Haberde iddia ettikleri 2 yöneticinin ismini açıklayamadıkları ve bunu ispatlayamadıkları takdirde müfteri durumuna düşecekleri kamuoyunun takdirinde olacaktır. Beşiktaş Yönetim Kurulunu yıpratmayı hedefleyen bu haberi kaleme alan kişi ile ilgili yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağımı kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım.”
Yorumları Göster
Yorumları Gizle