« Hürriyet.com.tr
MENÜ

BJK, FB ve GS'yi fena solladı

"Konuşuyorsak aşkımızdan" sloganıyla 13 Ekim tarihinde hayata geçen Kartalcell'in ilk bir ayda 12 bin aboneye ulaşarak, rakiplerini geride bıraktığı açıklandı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, Kartalcell'in ilk bir ayda 12 bin aboneye ulaştığı ve ilk bir aylık satış oranlarında Fenercell, GSMobile ve Trabzoncell'i geride bıraktığı bildirildi.

Yapılan açıklamada, "Taraftarlarımıza Kartalcell'e gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkürlerimizi sunuyor, halen Kartalcell'li olmayan taraftarlarımızı da en yakın Avea, yetkili Türk Telekom ve yetkili Kartal Yuvası mağazalarımıza bekliyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Sadece Kartalcell abonelerinin faydalanabildiği ve 13 Ocak tarihine kadar ücretsiz olan haber paketi sayesinde siyah-beyazlı taraftarlar, maç kadrolarından, sonuçlarına kadar kulübe yönelik tüm bilgilerden haberdar olma fırsatı yakaladı.

Siyah-beyazlı kulübün, Kartalcell'in çıktığı 13 Ekim tarihinde abone olan taraftarlara 1. gün hediyesi olarak Kartalcell mug ve mouse padlerini adreslerine gönderdiği, numarasını taşıyarak Kartalcell'e gelen ilk 1903 aboneye ise Kartal heykeli hediye edileceği bildirildi.

Kartalcell'e abone olacak kişiler, ayrıca takımla deplasmana gitme, BJK İnönü Stadı'nda maç izleme, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde idman takip etme, hayranı olduğu futbolcularla tanışma fırsatını yakalayacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz