Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

BJK-FB derbisi 27 Ekim'de

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'de 6,7,8 ve 9. haftanın maç programlarını açıkladı.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Karşılaşmaların programı şöyle:

6. Hafta

14 Ekim Cuma:
20.00 Trabzonspor-Ankaragücü (Hüseyin Avni Aker)

15 Ekim Cumartesi:
15.00 Orduspor-Eskişehirspor (Ordu 19 Eylül)
19.00 Sivasspor-Gaziantepspor (Sivas 4 Eylül)
19.00 Beşiktaş-Kayserispor (Fiyapı İnönü)

16 Ekim Pazar:
15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor (Atatürk Olimpiyat)
15.00 Gençlerbirliği-Antalyaspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Manisaspor-Kardemir Karabükspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom Arena)

17 Ekim Pazartesi:
20.00 Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe (Tevfik Sırrı Gür)

7. Hafta

21 Ekim Cuma:
20.00 Medical Park Antalyaspor-Galatasaray (Mardan Antalyaspor)

22 Ekim Cumartesi:
15.00 Eskişehirspor-Manisaspor (Eskişehir Atatürk)
19.00 Kardemir Karabükspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Atatürk)

23 Ekim Pazar:
15.00 Ankaragücü-Orduspor (Ankara 19 Mayıs)
15.00 Kayserispor-Sivasspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak)
19.00 Fenerbahçe-Samsunspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

24 Ekim Pazartesi:
20.00 Mersin İdmanyurdu-Beşiktaş (Tevfik Sırrı Gür)

8. Hafta

26 Ekim Çarşamba:
18.00 Samsunspor-Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)
18.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)
18.30 Orduspor-Bursaspor (Ordu 19 Eylül)
20.30 Trabzonspor-Medical Park Antalyaspor (Hüseyin Avni Aker)
20.30 Galatasaray-Gaziantepspor (Türk Telekom Arena)

27 Ekim Perşembe:
18.00 Gençlerbirliği-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)
18.30 Sivasspor-Mersin İdmanyurdu (Sivas 4 Eylül)
20.30 Manisaspor-Ankaragücü (Manisa 19 Mayıs)
20.30 Beşiktaş-Fenerbahçe (Fiyapı İnönü)

9. Hafta

29 Ekim Cumartesi:
15.00 Medical Park Antalyaspor-Orduspor (Mardan Antalyaspor)
19.00 Eskişehirspor-Samsunspor (Eskişehir Atatürk)
19.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)

30 Ekim Pazar:
15.00 Bursaspor-Maniasspor (Bursa Atatürk)
16.00 Kayserispor-Galatasaray (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Ankaragücü-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Beşiktaş-Sivasspor (Fiyapı İnönü)

31 Ekim Pazartesi:
20.00 Mersin İdmanyurdu-Gençlerbirliği (Tevfik Sırrı Gür)
20.00 Fenerbahçe-Kardemir Karabükspor (FB Şükrü Saracoğlu)

 


Bunları da Beğenebilirsiniz