Bizimkiler'in Ali'si fabrikatör oldu

13 Kasım 2008 - 12:27Son Güncelleme : 13 Kasım 2008 - 14:14

Tam 15 yıl boyunca Bizimkiler dizisindeki Ali rolüyle ekranlara gelen Atılay Uluışık, işadamı oldu.

BİZİMKİLER DİZİSİNİN OYUNCULARI ŞİMDİ NE YAPIYOR

Kendi isteğiyle oyunculuğu bırakan Uluışık, şimdi Ukrayna’nın Odessa şehrindeki bir pimapen fabrikasının sahibi. Mega Magazin’e konuşan Atılay Uluışık “Bizimkiler’e Orta 1’de başladım. Üniversiteden mezun olunca ayrıldım. Her hafta reyting rekoru kırdık. Çok tanındık. Dizi bitince de yapacağımı yaptım dedim ve oyunculuğu bıraktım. Üniversitede matematik mühendisliği okudum. 1 yıl mühendislik yaptıktan sonra Ukrayna’da kendi işimi kurdum” dedi.

Erdinç ve Uğurtan Abi’nin durumuna çok üzülüyorum

Çoğu oyuncu şimdi yokluk içinde yaşıyor. Bu isimler arasında Bizimkiler dizisinin Muhasebeci Ergun’u Erdinç Dinçer ve aynı dizinin Sarhoş Cemil’i Uğurtan Sayıner. Atılay Uluışık “Uğurtan Abi ve Erdinç Abi’nin düştüğü zor durumu medyadan öğrendim ve çok üzüldüm. Onlara çıkarıp para vermek hoş bir durum olmaz. Onurları kırılır. Bu kadar çok dizi çekiliyor. Onlara yapılacak en iyi yardım dizilerde rol vermek” diyerek iki oyuncu için yapımcılara çağrıda bulunan Uluışık, Bizimkiler dizisinden çok yüksek paralar kazanmadığını ama kazadığı parayla yaşıtı çocuklara göre lüks yaşadığını söyledi.

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 34 Yorum }
 • Trapper Yavuzhan 13.11.2008 20:33:44
  ..O bir efsaneydi...Hayatın gerçeklerini anlatandı..Şimdikileri izlemiyorum bile..Absürd diziler..
 • NURAN ALGIS 13.11.2008 18:43:37
  seni tebrik ederim Atılay gençler çok daha akıllıca hareket ediyorlar oyunculuğu bırakmaklada çok isabetli bir karar vermişsin diğer büyüklerine tabiki iş verilsin ama sende arada bir hatırlarını sor geçmiş günleriniz için .....
 • Yaşar PEKGÖZ 13.11.2008 18:24:47
  “Uğurtan Abi ve Erdinç Abi’nin düştüğü zor durumu medyadan öğrendim ve çok üzüldüm. Onlara çıkarıp para vermek hoş bir durum olmaz. Onurları kırılır. Bu kadar çok dizi çekiliyor. Onlara yapılacak en iyi yardım dizilerde rol vermek” Diyorsun...! Madem çok üzülüyorsun,sen iş ver!
 • Hulusi Akkurt 13.11.2008 18:07:51
  TEBRİK ETMEK LAZIM. ÇOCUK YILDIZLARIN ÇOĞU PERİŞAN DURUMDALAR. O PARASINI BİRİKTİRMİŞ, İŞ HAYATINA ATILMIŞ. BU ARADA AİLESİNİ DE KUTLAMAK LAZIM.
 • fahrettin akaydın 13.11.2008 18:00:24
  BİZİMKİLER DİZİSİNDE MUHETŞEM VE BİR OKADARDA MÜTEVAZİ BİR OYUNCU İDİ ALİ ROLU İLE ATILAY ULUIŞIK GEÇMİŞİNE ROL ARKADAŞLARINI BİR OKADAR DÜŞÜNMÜŞ OLMASIDA ONUN KİŞİLİĞİNİN NEKADAR DÜZGÜN OLDUĞUNU GÖSTERİYOR YAŞAMA BOYU UZUN BİR<br>ÇALIŞMA VE NUTLU BİR YUVA ONUNLA BİRLİKTE OLSUN
 • Eda Guzelce 13.11.2008 17:43:51
  Aferin be cocuk sana. Akillica gitmeye devam evladim..
 
HaberlerGALATASARAYtransferOrgeneral AkarYaveritirafAkın Öztürkhdp