"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Bizim ünlü korsanlar

“Emek hırsızlığına hayır” demek için korsan kılığında poz verdiğini söyleyen Yeşim Salkım’ın Madonna’dan kopya çektiği ortaya çıktı.

Yeni şarkısı “Duymayan Kalmasın” için fotoğrafçı Eren Yiğit’in objektifi karşısına geçen ve ‘korsan’ konseptiyle poz veren Yeşim Salkım’ın, fotoğrafları önceki gün birçok gazetede yer aldı. “Emek hırsızlığına son, ‘korsana hayır’ demek için korsan kadın oldum” diyen Salkım’ın Madonna’dan ilham aldığı ortaya çıktı. Salkım, pozundan kullandığı aksesuvarlara kadar Madonna’dan esinlenmiş. Bizimkilerin dünyaca ünlü isimlerin fotoğraf ve klip çalışmalarından ilham almasına alışık olduğumuz için bu duruma hiç şaşırmadım.

TÜSİAD üstü kokoreç

Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, iş için gittiği Singapur’dan döndü. Ayağının tozuyla patronlar kulübü TÜSİAD’ın Tepebaşı’ndaki merkezinde toplantılara katılan Alaton, daha sonra Beyoğlu’nda gezerken soluğu kokoreççide almış.

İzmir Marşı ile açılıyor

Çeşme ve Alaçatı kadar popüler olmasa da İzmir’in de kendine özgü bir yeme, içme ve eğlence hayatı vardır. İstanbul gecelerinin başarılı işletmecilerinden Candan Topdemir, Alsancak’ta açtığı ‘Salon İzmir Club’la İzmirlilere haftanın her günü eğlenceli geceler yaşatmaya vaat ediyor. Salon İzmir Club, bugün hizmete girecek.

KAR’ne tatili

Okulların yarı yıl tatiline girmesiyle birlikte iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri karnelerini alan çocuklarıyla birlikte tatile çıktı. Mevsimin kış olması dolayısıyla Deniz Berdan ve Ivana Sert’in de aralarında olduğu bir çok isim soluğu yurtiçi ve yurtdışındaki kayak merkezlerinde aldı. Berdan ve Sert, İsviçre’nin ünlü kayak merkezi Zermatt’da çocuklarıyla kayak yaparken, Elif Gönlüm ve Özlem Yıldız da çocuklarının başarılı karneleriyle poz verdikleri fotoğrafları sosyal medyada paylaştı.

X