« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Bizim Trabzonspor'dan daha çok kazanmaya ihtiyacımız var'

Denizlispor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, Trabzonspor'un içinde bulunduğu durumun kendilerini ilgilendirmediğini belirterek, "Onların ne kadar kazanmaya ihtiyacı varsa, bizim onlardan 10 kat daha fazla kazanmaya ihtiyacımız var” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Nurullah Sağlam, takımının Vestel Manisaspor, Galatasaray ve Altay maçlarındaki performansından memnun olduğunu, iyi futbolu Trabzonspor maçında da sahaya yansıtıp kazanan taraf olmak istediklerini bildirdi.
Bu karşılaşmayı düşünerek bazı as futbolcuları Altay ile yaptıkları kupa maçında dinlendirdiğini ifade eden Sağlam, ”Trabzonspor'un içinde bulunduğu durum bizi ilgilendirmiyor. Çünkü biz de rahat değiliz. Onların ne kadar kazanmaya ihtiyacı varsa, bizim onlardan 10 kat daha fazla kazanmaya ihtiyacımız var” dedi.

Bu sezon beklenen performansı gösteremeyen ve 10 maçta rakip fileleri 1 kez havalandırabilen Ömer Rıza ile ilgili bir soruyu da yanıtlayan Sağlam, “Ömer Rıza iyi mücadele ediyor ve antrenmanlarda çok çalışıyor. Dilerim kaçırdığı gollerin birini veya daha fazlasını Trabzonspor'a atar” diye konuştu.

Öte yandan Denizlispor Kulübü Yönetim Kurulu, yarınki Trabzonspor maçının bilet fiyatlarını açıkladı. Denizli Atatürk Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak maçın üst kapalı tribün biletleri 20, alt kapalı tribün biletleri 10, maraton tribün biletleri 5 ve kale arkası tribün biletleri de 3 YTL'den satılacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz