« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Bizim için ilk yarı önemli"

Kadınlar Birinci Ligi takımlarından Botaşspor Antrenörü Olcay Orak, yeni sezonun ilk yarısında maksimum galibiyet hedeflediklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Genel olarak iyi bir fikstür çektiklerini dile getiren Olcay Orak, ilk haftayı Adana’da oynamalarının bir avantaj olduğunu belirterek fikstürü şöyle değerlendirdi; “Fikstürün geneline baktığımız zaman ilk yarıda çok önemli sıralamaya etki edecek maçlar oynayacağız. Elimizden geldiği kadar iç saha maçlarını kazanıp, deplasmanda da mümkün olduğu kadar kazanacağımız maç sayısını arttırmak istiyoruz. İlk devre Galatasaray ile içerde, Fenerbahçe ile dışarıda oynayacağız. Rakip kim olursa olsun her zaman olduğu gibi Adana deplasmanı zor olacak. İlk devre maksimum galibiyet sayısıyla ikinci devreye girmeyi hedefliyoruz”

Türkiye Kupası’nda sistemin değiştiğini de hatırlatan Orak, “Türkiye Kupası’nda zor grupta oynayacağız ama çıkabilecek gücümüz var. Bütün maçlarımızı kazanıp Türkiye Kupası’na katılacağımıza inanıyorum. Aynı zamanda tüm basketbol camiasının şimdiden ramazan bayramını kutluyorum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz