Gündem Haberleri

GÜNDEM

  'Bizi yalan haberler yaktı'

  A.A
  14.12.2009 - 15:31 | Son Güncelleme: 14.12.2009 - 15:31

  Diyarbakırspor Sportif Direktörü Mehmet Budakın, futbolcularla ilgili ortaya atılan asılsız iddiaların oyuncularının Kasımpaşa maçındaki performansını olumsuz etkilediğini söyledi

  Budakın, dün kendi sahalarında oynadıkları ve kendileri için büyük önemtaşıyan Kasımpaşa maçında takımın istediği oyunu, futbolcuların gerginliğinedeniyle sahaya yansıtamadığını bildirdi.


  Diyarbakırspor'un başarılı olmasını istemeyen kimi çevrelerin songünlerde futbolcularla ilgili olarak asılsız iddialar ortaya atarak, huzursuzlukyarattığını ifade eden Budakın, şöyle konuştu:


  “Hafta içerisinde futbolcuların maçta gerçek performanslarını sahayayansıtmayacakları ve maçı kasıtlı olarak kaybedeceklerine ilişkin asılsıziddialar ortaya atıldı. Bu genç oyuncularımızı olumsuz etkiledi. Maça gerginbaşlayarak, gereksiz kart görmelerine neden oldu.

  Teknik yönetim olarakfutbolculara maç öncesi gerekli uyarıları yapmamıza rağmen oyuncular buyalanlardan kötü etkilendi. Bazı çevreler bu söylentileri kasıtlı olarak çıkarıp,başarısız sonuçlar almamızı istiyorlar. Bunu Kasımpaşa maçı öncesi bilerekyaptılar. Asılsız iddialar futbolcularımızın performansını olumsuz etkiledi. Hemönemli bir galibiyeti kaçırdık hem de 2 oyuncumuz kart cezalısı durumunadüştü.”

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı