« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bizi Quaresma istemedi

Aybaba, “Yönetim ve teknik heyet olarak çok sayıda hamle yaptık. Ricardo ve menajeri ise girişimlerimizi geri çevirdi” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

YAŞADIĞI ekonomik krize rağmen lige iyi bir başlangıç yapan Beşiktaş’ın teknik direktörü Samet Aybaba, TRT 1’de yayın yapan Stadyum programına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Son günlerde gündemi sıkça meşgul eden, ‘Ricardo Quaresma gidecek mi, kalacak mı?’ sorusuna cevap veren Aybaba şu ifadeleri kullandı: “Biz yönetim ve teknik heyet olarak Quaresma’nın takıma kazandırılması için çok hamle yaptık. Ama karşı taraf bizi istemedi. Ricardo ve menajeri tüm girişimlerimizi geri çevirdi.”

İstesek biz de alırdık

MADDİ açıdan kulübün içinde bulunduğu sorunlara rağmen istedikleri takdirde her oyuncuyu alabileceklerini söyleyen Samet Aybaba, “İstesek F.Bahçe ve G.Saray gibi çok sayıda ismi transfer ederdik. Ancak bu kulübe 100 trilyon lira daha borç yüklerdi. Beşiktaş olarak, altyapımıza yönelip, oradan yeni yıldızlar yetiştireceğiz” dedi. Aybaba ayrıca, “Benim ve arkadaşlarının Almeida ile hiçbir sorunu yok. Uzun bir sakatlık döneminden çıktı. Ancak form tutunca hak ettiği yere gelecek bir isim” ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz