Gündem Haberleri

  'Bizi neden ihmal ediyorsun' diyen eşini hastanelik etti

  Fatih KARAÇALI/ADANA, (DHA)
  19.08.2014 - 11:29 | Son Güncelleme:

  ADANA’da 39 yaşındaki Aylin D, kendisini ve çocuğunu ihmal ettiği için uyardığı eşi 44 yaşındaki Kaya D tarafından dövülerek hastanelik edildi.

  İddiaya göre, 1 çocuk annesi Aylin D, eve gelmeyen eşinin Kaya D’yi sahibi olduğu temizlik şirketine konuşmak için gitti. Aylin D, "Bizi neden ihmal ediyorsun? Varlık içinde yokluk çekmek zorunda mıyız? Bizim halimiz ne olacak?" diyerek eşine çıkışınca, ikili arasında tartışma çıktı. Bu sırada Kaya D, tartakladığı eşini demir tezgahın üzerine fırlatıp, işyerinden ayrıldı. Başını demir tezgaha çarpan ve kısa süreli baygınlık geçiren Aylin D, Hürriyet Polis Merkezi’ne giderek eşinden şikayetçi oldu.

  İfade verirken yine baygınlık geçiren Aylin D, çağrılan ambulansla Adana Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Tedaviye alınan çocuk, "Yıllardan beri bize cehennem hayatı yaşatıyor. Varlık içinde yokluk çekiyoruz. Evi ile ilgilenmez, bizi ihmal eder. Artık canımıza tak etti. Konuşmak için yanına gittim, beni dövdü" dedi. Aylin D’nin şikayeti üzerine eşi Kaya D’nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı