Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bizi kıskanıyorlar

Nihat Özdemir, kulübün her alanda başarılı olduğunu ve bunun belli bir kesim tarafından kıskanıldığını iddia etti. Ergun Gürsoy’un sözleriyle bunun doğrulandığını belirten Özdemir, ‘G.Saray bizi örnek alsın’ dedi. Fenerbahçe İkinci Başkanı Nihat Özdemir son günlerde sarı lacivertli kulüp ile ilgili yapılan olumsuz haberlere tepki gösterdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ne Daum’un ne de Alex’in bir yere gideceğini söyleyen Özdemir, Galatasaray İkinci Başkanı Gürsoy’un ‘Fenerbahçe başarılarıyla sinirimizi bozuyor’ demeciyle ilgisi ise ‘Onlar da bizi örnek almalı’ yorumunu yaptı.

Özdemir, Fenerbahçe’nin her alanda başarılı olduğunu ve bunun belli bir kesim tarafından kıskanıldığını savunarak, ‘Geçen gün Alex’in Real Madrid’e gitmek istediğini yazdılar. Öncelikle buna değinmek istiyorum. Alex’in Real Madrid’e gitmesi kesinlikle söz konusu değildir. Kendisini hiçbir yere bırakmayacağız. Bizimle 2007 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Bazıları Alex’in kafasını karıştırmak için böyle şeyler çıkarıyorlar. Ancak bunu başaramayacaklar. Biz kendisinden son derece memnunuz. Kendisinin de burada çok mutlu olduğunu bizzat ben biliyorum.

Anelka örneği

Daha önce de Anelka ile ilgli haberler yapıldı. Başka bir kulübe gidecek, mutlu değil diye. Bunların hepsi yalan. Şu anda Fenerbahçe uzun süredir daha önce hiç olmadığı kadar istikrarlı ve başarılı gidiyor. Büyük hedeflerimiz var. Son Türkiye-Almanya maçının ardından bu sefer de Daum’un 2006’da Almanya’nın başına geçebileceğini yazdılar. Daha önce Fas’a tatile gitti olay oldu. Fas’ı çalıştıracağını yazdılar. Bunların hepsi altını çizerek söylüyorum uyduruk senaryolar. Bunların hiçbiri doğru değil.

Daum ile 2 yıllık daha sözleşmemiz bulunuyor. İstikrar çok önemli ve tekrar söylüyorum biz istikrarlı bir şekilde devam edeceğiz’ dedi.

Yanlış anlaşılır

Fenerbahçe İkinci Başkanı son olarak Ergun Gürsoy’un ‘Fenerbahçe başarılarıyla sinirlerimizi bozuyor’ demeci ile ilgili ise ‘Ben bu konu hakkında pek bir şey söylemek istemiyorum. Yanlış anlaşılablir. Ama ne kadar başarılı olduğumuz bu sayede ortaya çıkıyor. Onlar da bizi örnek almalı. Ayrıca bunlar da bizi başarısız görenlere örnek olmalı’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler