« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bizi futboldan soğuttular

Adem KABAYEL
SON GÜNCELLEME
Hagi, tecrübeli iki futbolcusunu ıslıklayan taraftarla tartıştı. Arkadaşlarına destek veren Hakan Şükür, ‘Taraftar bunu yapmamalıydı’ dedi.

MAÇIN bitimine 5 dakika kalan bir grup taraftarın Hasan Şaş ile Arif’e yönelik tepkileri, futbolcuları ve teknik heyeti ayağa kaldırdı. Hasan, maç çıkışında hocasına dert yanarken Hagi, tribünlere yönelerek, tepki gösteren taraftarlarla tartıştı. Sarı kırmızılılar bu iki futbolcunun etrafında kenetlendi. İşte tepkiler...

İSYAN ETTİ

Hagi, G.Saraylı taraftarların Arif ve Hasan Şaş’a tepki göstermesine isyan etti.

Gheorghe Hagi

Gerekirse ben de bırakır giderim

Bu oyuncular G.Saray’a kupalar kazandırdı. Diğerlerine göre saygıyı daha fazla hak ediyorlar. Hoşlarına gitmiyorsak, söylesinler. Bırakmasını biliriz. Arif ve Hasan’ın yanına kendimi de katıyorum. Bizler, saygıyı hak ediyoruz, tepkiyi değil. Net olarak söylüyorum, yazık. Ayıp, kınıyorum.

Arif Erdem

Bu insanlar G.Saraylı olamaz

Tepkilere bir anlam veremedim. Herhalde onlar daha iyisini biliyor! 15 yıldır G.Saray’dayım ve ilk kez böyle bir olaya tanık oldum. Türkiye’ye büyük başarılar yaşattık. Alkışlanmamız gerekirken ıslıklanıyoruz. Ben, bu tarz şeyleri kafama takmıyorum. Onları da G.Saraylı olarak görmüyorum.

Hakan Şükür

Tek kelimeyle bu bir rezalet

Tek kelime ile rezalet diyeceğim. O dakikadan itibaren futboldan soğudum. Arif ve Hasan, kulübe yıllar boyu hizmet etmiş iki arkadaş. Onların geçmişini bir maçla değerlendirmek, kınanacak bir davranıştır. Bir maçta hatalı pas verdi diye taraftar bunu yapmamalı. Futbol adına çok üzüldüm.

Bülent Korkmaz

Tepkiyi hepimiz üzerimize aldık

Biz bu olayları takım olarak üstümüze aldık. Yıllar boyu başarıya imza atmış, G.Saray forması için savaşmış kişilere bunun yapılması hiç de hoş değil. Bunu yapanlar kötü niyetli insanlar. Biz, Galatasaray’ın başarısı için oynuyoruz. Gerçek taraftarımızın buna izin vermemesi gerekir.

Necati Ateş

Taraftara hiç yakıştıramadım

3-0 öndeki bir takımı yuhalamak, taraftarımıza hiç yakışmıyor. Galatasaray tarihinde ilk kez böyle bir şey yaşanıyor. Bunu yapanlar Galatasaraylı olamaz. Taraftarın bu durumu yeniden gözden geçirmesi gerekir. Hasan Kabze’nin attığı gollere kendim atmış gibi sevindim.

Fatih Gökşen

Lüzumsuz davranışlar

Bu hareketler lüzumsuz davranışlardır. Taraftarımızın bize destek olması gerekir. Bu tarz harekette bulunmamalı, destek vermeliler. Şampiyonluk yolunda güzel oynayıp, istediğimiz sonuçları alıyoruz. Oyuncularımız büyük bir özveriyle sahada mücadele veriyorlar. Onlara sahip çıkıp destek olmalıyız.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz