« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bizi en çok G.Saray zorladı

UEFA Avrupa Ligi Kupası’nı kazanan Atletico Madrid’in Çek futbolcusu Ujfalusi’den samimi itiraf: “ Bizi en çok Galatasaray zorladı.”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İstanbul’daki maçı “Finale giden en kritik virajdı” şeklinde değerlendiren Ujfalusi, şunları söyledi: “Finale gelinceye kadar oynadığımız bütün maçlar zorluydu ama güçlü rakiplere karşı daha da zorlandığımızı söyleyebilirim. Bunlardan bir tanesi de G.Saray’dı. Her iki maç da çok zorluydu. Özellikle İstanbul’daki karşılaşma unutulmazdı.”

Valencia’ya transfer olan Mehmet Topal hakkındaki görüşlerini de açıklayan Çek futbolcu, “Valencia iyi bir takım. Bu transfer onun için büyük şans. Şansını iyi değerlendirirse kariyerini çok yükseklere taşır. Bence Valencia da böylesine genç ve yetenekli bir oyuncuyu kadrosuna kattığı için büyük bir iş yaptı” diye konuştu. Türkiye’den de tebrikler aldığını söyleyen başarılı defans oyuncusu, “Arkadaşlarım Milan Baros, Zapotocny ve Sivok’tan tebrik aldım. Baros, beni maçtan önce de aradı ve başarı diledi. En iyi dileklerini sundu ve bana çok güvendiğini söyledi. Maçı alarak Baros’un da güvenini boşa çıkarmamış oldum” şeklinde konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz