« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bizi çok zor 3 sene bekliyor

Fikret Orman, başta stadın yeniden yapılması olmak üzere daha yapacakları çok iş olduğunu belirtip “Bizim emeklerimiz de var ama Beşiktaş’ın büyüklüğüyle buralara geldik” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ta yeniden başkanlığa seçilen Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını dün aldı. Akaretler’deki kulüp binasında gerçekleştirilen törende Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Fikret Orman ve yönetim kurulu üyelerine mazbatalarını verdi. Orman çok zorlu bir dönemin kendilerini beklediğini belirtip “Çok zor 3 sene bizi bekliyor. Allah hepimize güç versin. Öncelikle stadımızı yapmamız lazım. Beşiktaş mali problemlerinin birçoğunu bir senede çözmüş durumda. Bizim emeklerimiz de var ama Beşiktaş’ın büyüklüğüyle buralara geldik” diye konuştu.

ADALI DA FAYDALI OLMAK İSTEDİ

KENDİLERİNE yakışanın borçsuz bir kulüp oluşturmak olduğunu belirten Orman, “Avrupa’da başarı istiyoruz. İnşallah her şey iyi olacak” diye konuştu.
Fikret Orman, seçimde kendilerine rakip olan Serdal Adalı ve ekibinin de projelerini anlattığını dile getirerek, “Beşiktaş’a faydalı olmak istediler. Onların da kalplerini kırdıysak haklarını helal etsinler. Onlardan bize ulaşan proje yok, beklemekteyiz. Tek amacımız var; Beşiktaş’ı Türkiye’nin en büyük kulübü görmek” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.