Ege Haberleri

EGE

  "Bizi ayırmayın"

  Fatih DALDAL / BAYRAMİÇ (DHA)
  05 Ağustos 2014 - 01:22Son Güncelleme : 04 Ağustos 2014 - 17:29

  ESKİ basketbolculardan Haşim Murat Yurdakul’un kızı E.Y. (17) geçen çarşamba günü saat 22.00 sıralarında Çanakkale Ezine'ye bağlı Dalyan köyündeki yazlıklarının önünden kayboldu. Kızının kaçırıldığını söyleyen Yurdakul'un şikayeti üzerine jandarma özel tim kurdu.


  Onsuz hayat düşünemiyorum
  E.Y. ve kendisini kaçırdığı öne sürülen Cihan T. (21), geçen cuma günü 22.00 sıralarında Kazdağları eteklerindeki, Bayramiç’in Evciler köyü yakınlarındaki bir tarlada naylondan yapılmış barakada bulundu. Geyikli Jandarma Komutanlığı'na getirilen genç kız, "Birlikte planladık. Kendi rızamla gittim, şikayetçi değilim" dedi. Adliyeye gönderilen Cihan T. de adli kontrollü olarak serbest bırakıldı.
  Bayramiç’in Sarıdüz köyündeki evine dönen Cihan T., genç kızla 1.5 ay önce Geyikli'deki Odunluk İskelesi'nde tanıştıklarını belirterek şunları söyledi:
  "Birbirimizi seviyoruz, bizi ayırmasınlar. Ben E.'yi kaçırmadım, birlikte kaçtık. Hatta yolun bir yerine kadar E.Y. bana kendi geldi. Geyikli'den Kemallı Köyü'ne yürüdük. Sonra otostop yaparak Ayvacık'a geldik. Yine 7 saat el ele yürüyüp Kazdağları'na tırmandık. Önümüze ayı çıktı. İkimiz tek yürek olup ayıdan bile korkmayıp yolumuza devam ettik. Bulduğumuz bir bahçe içindeki barakaya sığındık. Ağaçlardan meyve yiyerek, açlığımızı giderdik. Şimdi biz ayrıldık ayrılalı ne yiyip ne içebiliyorum. Gece uyuyamıyorum. Onsuz bir hayat düşünemiyorum. Bizi ayırmasınlar."
  E.Y.'yi para için kaçırdığına dair haberlerin kendisini üzdüğünü söyleyen Cihan T., "Biz fakir ama gururlu insanlarız. Benim parayla pulla işim yok" diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı