« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Bizi 1 gecede yediler"

A Milli Takımımızın, Hollanda ve Estonya ile oynadığı maçlardan daha çok konuşulan bir olay vardı ki; Selçuk İnan'ın ilk 11'de başlamaması. Ersun Yanal döneminde Milli Takım'da görev yapan Mesut Bakkal, Radyospor'da yaptığı açıklamada "Milli Takım'da lobin olacak, Yanal döneminde bizi bir gecede yediler" derken Abdulah Avcı'ya destek olunması gerektiğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor'da Aydın Cingöz ile Haber Aktif programının konuğu olan teknik direktör Mesut Bakkal, Abdullah Avcı'nın Selçuk İnan'ı ilk 11'de oynatmamasını ve peşinden gelen tartışmaları değerlendirdi; Bakkal, "Avcı'ya destek olunması gerekiyor. Yanal döneminde bize destek olunmadı. Biz o dönem takımı gayet iyi idare ederken bir gecede bize operasyon yaptılar ve yediler. O dönem Hakan Şükür'ü oynatmadığımız için takımdan gönderildiğimizi düşünmüyorum; öyleyse çok yazık etmişler" dedi.

LOBİMİZ YOKTU

Hakan Şükür'den dolayı milli takımdan gönderildiklerine inanmadığını ifade eden Bakkal, "Ersun Yanal'a 'duruşun, konuşman iyi değil' dediler. Lobimiz yoktu. Eğer o teknik ekipte bulunan arkadaşlardan biri Galatasaray, Fenerbahçe ya da Beşiktaş'ta oynamış olsaydı o gece bize operasyon yapamazlardı" diye konuştu.

HAMİT’E SİNİRLENDİ RIDVAN DİLMEN’E YÜKLENDİ

KADIKÖY'DE 'İNAN'LARIN ZAFERİ: 3-0

SELÇUK İNAN GOLE SEVİNMEDİ


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler