GeriFutbol Bize yabancı çilek gerekmez
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bize yabancı çilek gerekmez

Bize yabancı çilek gerekmez
refid:27979107 ilişkili resim dosyası

Galatasaray Teknik Direktörü, pastasında yer alan meyveden yola çıkıp ısrarla transfer soruları soran gazetecilere, “Hep çilek peşindesiniz. Ama tarladaki çilekleri gören yok” karşılığını verdi.

G.SARAY Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu 45. doğum gününü kutladı. Hamzaoğlu, sarı kırmızılı ekibin teknik heyeti ile dünkü idman sonrasında gazetecilerin aldığı pastayı kesti. Hamza Hamzaoğlu kesilen pasta sonrasında espriyle, “Buna çok şaşırdım” derken, “Sezon sonu dördüncü yıldızı istiyoruz” ifadelerini kullandı.
Pastanın üzerindeki çilekten konu açıp ısrarla transferle ilgili sorular sonra gazetecilere Galatasaray’ın hocası, ““Siz hep çilek peşindesiniz. Çilekler güzel ama hormonlu biraz. İlla ki bu çilekleri dışarıdan mı ihraç edeceğiz? Tarladaki çilekleri gören yok. Galatasaray takımının kadrosu bana göre yeterli” diye konuştu.

“TAKIM ZORLU YARIŞA HAZIR NEŞELi VE MUTLUYUZ”

SARI kırmızılı çalıştırıcı, konuştuğu sırada oyuncuları ve teknik ekibinin doğum günü şarkısı çalması üzerine, “Asıl sürpriz bu oldu. Bir başarı varsa ekibimle. Ben takımımı bu yarışa hazır ve yeterli görüyorum. Takımım neşeli ve mutlu” şeklinde konuştu.
Genç teknik adam, idmanlarda neşeli görüntüleri ile dikkat çeken Sneijder ile ilgili, “Bütün oyuncular gibi Sneijder de önemli kozumuz. Sonuçlar da, başarılar da gelirse mutlu olacağız. Bazı arkadaşlarımız İstanbul’da kaldı. Hepsinden memnunuz ama burada oturmaları onlara bir şey kazandırmayacak. İnşallah hepsi gittikleri yerde başarılı olur” dedi.

Alanya’da büyük sınav

HAMZA Hamzaoğlu, futbolcularına kamp öncesi boş durmamaları için verdiği 5 günlük bireysel programın, kimler tarafından yapılıp yapılmadığını kontrol etti. Futbolcular 5 grup halinde 35’er dakikadan dayanıklılık-fizik kondisyon testine tabii tutuldu. Oyuncular epey zorlan

‘Kadıköy’de oynamak isterim’

CİMBOM’’un yıldızı Blerim Dzemaili, Kadıköy’de Fenerbahçe’ye karşı forma giymek istediğini, söylerken “Bir futbolcu her maçta oynamak ister. Derbi çekiciliği farklı. Ama önce sağlığıma kavuşmalıyım. 12 yıllık kariyerimde hiç kas sıkıntısı çekmedim. Galiba ‘Pek bir şey olmaz’ diye üzerine gittim ve nüksetme olayı oldu” şeklinde konuştu.

BİR BÖYLE ATMAMIŞTI!

DÜN fizik ve dayanıklılık testinden sonra topla orta-şut çalışması yapan Galatasaray’da Sneijder kalçası ile gol attı. Arkadaşları ile şakalaşırken Sabri’nin yaptığı ortaya kalçasıyla vuran Sneijder ağları sarstı. Sneijder ile Selçuk topun üstünden atlayıp, Burak başak bir gol atınca Sabri, “Maçta kimse böyle topu birbirine bırakmaz” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle