Gündem Haberleri

GÜNDEM

  'Bize sağlıklı bilgi akışı gelmiyor'

  AA
  13 Ağustos 2012 - 21:17Son Güncelleme : 13 Ağustos 2012 - 22:18

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün kaçırılmasıyla ilgili, “Bir milletvekilinin kaçırılması büyük bir olaydır. Milli iradeye karşı bir olaydır” dedi.

  Kılıçdaroğlu, iftar için geldiği Ulus Hali'nde dükkanları gezdi ve esnafla sohbet etti. İftarın ardından Ulus Hali'nden ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, “Bir milletvekilinin kaçırılması büyük bir olaydır. Milli iradeye karşı bir olaydır. Bu konuda biz, CHP olarak, bölgeye milletvekillerimizi gönderdik. Arkadaşlarımız şu an oradalar. Önümüzdeki günlerde kadın kollarımız gidecek. Sayın Aygün'ün annesi ve eşiyle beraber olacaklar” diye konuştu.

  Bir gazetecinin “Başbakan ile görüşmenizde herhangi bir önemli gelişme oldu mu” sorusuna Kılıçdaroğlu, “Herhangi bir önemli gelişme olmadı. Sayın Başbakan geçmiş olsun dileklerini iletti. Konuyu araştırdığını ve İçişleri Bakanı ile görüştüğünü, dolayısıyla Hüseyin Aygün'ün inşallah, kısa bir süre içerisinde bırakılacağını ifade etti” yanıtını verdi.

  Kılıçdaroğlu, “Resmi kaynaklardan sağlıklı bilgi akışı oluyor mu” sorusu üzerine de “Bize sağlıklı bir bilgi akışı gelmiyor ama arkadaşlarımız, bölgede yetkililer ile görüşüyor” dedi.

  Bize sağlıklı bilgi akışı gelmiyor CHP’Lİ AĞBABA ÇEKTİ
  HÜSEYİN AYGÜN BURADA KAÇIRILDI


  Bize sağlıklı bilgi akışı gelmiyor Bize sağlıklı bilgi akışı gelmiyor Bize sağlıklı bilgi akışı gelmiyor
  BU SÖZLER YÜZÜNDEN Mİ KAÇIRILDI CHP İÇİNDE DE AYKIRI İSİM 'BUNLAR BEKLEDİĞİMİZ ŞEYLER'

  Bize sağlıklı bilgi akışı gelmiyor Bize sağlıklı bilgi akışı gelmiyor Bize sağlıklı bilgi akışı gelmiyor
  AK PARTİLİ TAYYAR'A TWITTER'DAN TEPKİ YAĞDI 'ÇOK ÖNEMLİ BİR OLAY' ORGENERAL ÖZEL'DEN KILIÇDAROĞLU'NA TELEFON

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı