« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bize güvenmeyene ders

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ayhan Akman, "Zorluklara rağmen şampiyon olduk. Bize de güvenmeyenlere iyi bir ders oldu" derken, Aykut, "Sadece Galatasaray değil, Türkiye de şampiyon oldu" diye konuştu.

GALATASARAY’ın 17’nci şampiyonluğunda en büyük pay kuşkusuz futbolcuların. Oftaş galibiyetiyle gelen zafer sonrası aslan payının sahibi olan oyuncular içlerindeki duyguları dökerken, sevinçten gözleri pırıl pırıl parlıyordu. İşte bazı sarı kırmızılı futbolcuların görüşleri...

Seneye de aynı sevinç

G.Saray kalesinde sadece kendisinin olmadığını Orkun ve diğer kalecilerin de bu sezon başarılı olduklarının altını çizen Aykut, "Bugün sadece G.Saray değil, Türkiye de şampiyon oldu. Türkiye’de futbolcu yok diye bir durum söz konusu değil. Biz 11 futbolcuyla yendik. Sadece G.Saray için değil formamızdaki Türk bayrağı için de savaş verdik. Ayrıca bana 1.5 yıl önce güvenen başkanımız Adnan Polat’ı utandırmadığım için de çok mutluyum" diyerek mesajını gönderdi.

Ümit Karan: "Çok mutluyuz, şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünüyoruz. Çok mücadele ettik. Bütün taraftarlara, yönetime, takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İnşallah seneye de aynı sevinci yaşarız." Ayhan Akman: "Çok güzel bir sezondu. Bütün zorluklara rağmen şampiyon olduk. Bütün camiaya hayırlı olsun. Bize de güvenmeyenlere iyi bir ders oldu."

Arda Turan: "Çok mutluyuz, bize destek veren ve dua eden herkese teşekkür ediyorum."

Sıkıntılı oldu

Hasan Şaş: "Çok mutluyuz, ama bir daha böyle çok sıkıntılı şampiyonluk yaşamak istemiyoruz. 6 haftadır hocamız yoktu. Çok stresli günlerdi, ama değdi o günlere. Şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünüyorum.", Sabri Sarıoğlu: "Her türlü sevgiye layık bir takım bu. Çok zorluklar yaşadık. Ama bunların üstesinden gelmeyi başardık. Hedeflerim arasında Avrupa’da oynamak var ama başkanımız bilir."

Barış Özbek: "İlk senemde şampiyonluk yaşadık, çok mutluyum.", Volkan Yaman: "Herkes ne zorluklarla buraya geldiğimizi biliyor. Bugün hak ederek şampiyon olduk."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler