« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bize gel Sabri Reis

Galatasaray’ın kadro dışı bıraktığı ‘Reis’ lakaplı eski kaptanı Sabri’ye Kasımpaşa talip oldu. Prandelli’nin son kararını bekleyen Sabri ise Paşa dahil gelen hiç bir teklife geri dönüş yapmadı ama Kasımpaşaspor ısrarcı.

Ali Naci Küçük
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY Teknik Direktörü Cesare Prandelli’nin kadro dışı bıraktığı Sabri Sarıoğlu’na Kasımpaşa talip oldu. 11 Temmuz’da kadro dışı kalan ve çalışmalarını A2 ile sürdüren eski Galatasaray kaptanına en ciddi teklif Kasımpaşa’dan geldi. Sağ beke tecrübeli bir isim arayan Paşa, Sabri’ye “Senin gibi bir futbolcuya ihtiyacımız var. Kadromuzda seni görmek istiyoruz” diyerek, teklifte bulundu. Kasımpaşa, Sabri’nin Galatasaray’dan aldığı yıllık 1.2 milyon dolara yakın bir ücret önerdi.

HİÇBİR KULÜPLE GÖRÜŞMÜYOR

GALATASARAY’daki kaderinin netlik kazanması ve geleceği hakkında kendisine son bir resmi açıklama yapılmasını bekleyen Sabri, Prandelli’nin yeniden takıma alma ümidi ile tüm gelen teklifleri yanıtsız bıraktı. Tecrübeli ismin Paşa’nın dışında Süper Lig’den 4, PTT 1. Lig ve yur dışından da bir teklif aldığı öğrenildi. Sabri, Galatasaray ile yollarının kesin ayrılması halinde bu teklifler içinden Kasımpaşa’yı seçmesi bekleniyor. Paşa, Sabri’ye düşünmesi için 12 Ağustos’a kadar süre verdi.

BAŞKA FORMA GİYMEDİ

2002-03 sezonunda profesyonel olan Sabri Sarıoğlu, Galatasaray’dan başka bir takımda forma giymedi. Bir çok hoca ile çalışan Sabri, Prandelli’nin makasına takıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz