GeriFutbol Bizden korkuyorlar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bizden korkuyorlar

Bizden korkuyorlar

Kendilerine yönelik eleştirilerin yoğunlaştığına dikkat çeken Yıldırım Demirören, "Kulübümüzün güçlenmesinden rahatsız olan bazı kişiler yalan haberler üreterek bizi yıpratmaya çalışıyor. Ama bunlar ne yaparsa yapsın bizi durduramayacaklar" dedi.

BEŞİKTAŞ Başkanı Yıldırım Demirören, kendilerine yönelik eleştirilerin son dönemde iyice yoğunlaştığına dikkat çekerek, "Bazı kişiler ısrarla bizi yıpratmaya çalışıyorlar, çünkü korkuyorlar. Beşiktaşımız’ın büyümesi, güçlenmesi onları rahatsız ediyor. Onun için de yıpratma kampanyası yürütüyorlar" dedi.

Cevabımız sahada


Kendilerinin ve dolayısıyla Beşiktaş’ın başarılı olmasını istemeyen bazı kişilerin yalan haberler yaydığını öne süren Demirören, "Dedikodu yaparak, yalan haber üreterek bizi yıpratmaya çalışıyorlar. Şimdi de benim alacaklarıma karşılık bir kamu bankasından 40 milyon dolar kredi kullanıldığı iddiası ortaya atıldı. Böyle bir şey kesinlikle yok. Fulya projemizi, Çilekli, Akatlar ve Ümraniye tesislerimizi görüp korkanlar, bize zarar vermek için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Biz bunlardan çekinmiyoruz. Hayal üretenlere, sahada cevap vereceğiz" diye konuştu.

Yıldırım Demirören, Beşiktaş’ın önümüzdeki sezon şampiyonluğun 1 numaralı favorisi olduğunu da belirterek sözlerine şöyle devam etti: "Geçen sezon şampiyonluğu kılpayı kaçıran kadromuz, yaptığımız takviyelerle daha da güçlendi. Yeni sezonda Türkiye’de şampiyonluğun en büyük adayı Beşiktaş’tır. Avrupa’da başarıya en yakın takım da Beşiktaş’tır."

Arsel istifasını verdi

Öte yandan, başkan Demirören tarafından istifası istenen yönetici Gülnaz Kudunoğlu Arsel, istifasını dün kulübe gönderdi. Arsel, "Kısa bir yöneticilik dönemim oldu. İyi bir dönem geçti, ancak son bir haftadaki süreç iyi yönetilmedi" dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle