« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bizden korkuyorlar

Son 1.5 yılda hızla gelişen ve eski borçlarını temizleyerek ayağa kalkan Aslan’ın F.Bahçe’yi huzursuz ettiği konuşuluyor. Fenerbahçe’nin 100. yılında şampiyon olmasına rağmen, G.Saray’ın transferleri ve icraatlarıyla medyada ön plana çıktığı belirtiliyor.

ALİ NACİ KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE Asbaşkanı Mahmut Uslu’nun, Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat’ı hedef alan "Eğer konuşursam yerinde oturamaz" sözleri sarı kırmızılı camiada bir komplo teorisi olarak görülüyor. F.Bahçe’nin G.Saray Başkan Yardımcısı’nı hedef almasındaki en büyük nedenin sarı kırmızılı yönetimin başarısını gölgede bırakıp, Cimbom’un huzurunu bozmak, yönetimi içten yıkmak olduğuna değinilirken, Polat ve yönetim bu açıklamalara tepkisini "sessiz protesto" ile ortaya koyma yolunu seçti.

Son 1.5 yılda hızla gelişen ve eski borçlarını temizleyerek ayağa kalkan Aslan’ın Fenerbahçe’yi huzursuz ettiği konuşuluyor. Bunun en büyük nedeni de, transferler, son döneme kadar nakit akışı ve Saracoğlu Stadı ile ön planda olan Fenerbahçe’nin, Seyrantepe’nin startına çeyrek kala Mahmut Uslu’nun açıklamalarıyla Cimbom’u sabote ettiği gündeme getiriliyor. Hatta, F.Bahçe’nin, G.Saray’ın federasyon, MHK ve taraftarlarla arasını açmak için bu yolu denediği iddia ediliyor. Buna örnek olarak da Özhan Canaydın ve Adnan Polat önderliğinde G.Saray Yönetimi’nin son 1.5 yılda yaptığı şu icraatlar gündeme getiriliyor.

G.Saray’ın kısa vadeli borçları ödenerek kapatıldı.

UEFA ödemeleri ve davaları temizlendi.

Mali kambur olarak sadece banka kredileri kaldı.

Yabancı oyuncuların bonservisleri ödendi.

G.Saray’a hizmet satan her kurum anında parasını almaya başladı.

Amatör sporculara geçmiş ve güncel tüm alacakları ödendi.

Florya Metin Oktay Tesisleri dahil tüm G.Saray çalışanlarına maaşları gününde ödeniyor.

Futbolcuların ödemeleri zamanında yapılıyor. (Bazı oyuncuların az miktarda ödemeleri kaldı, lig başlamadan yatırılacak)

20 sene çivi çakılmayan F.Bahçe Kalamış Tesisleri yanındaki köhne tesisler modern hale getirilerek yenilendi.

G.Saray Adası onarılarak İstanbul’un yıldızı haline getirildi. Uluslararası büyük firmalar dahi lansmanını G.Saray Adası’nda yapmaya başladı.

Yaklaşık 1 hafta içinde G.Saray’ın Seyrantepe Stat ihalesi yapılacak.

’G.Saray transfer yapamaz’ denilirken, tüm otoritelerin kabul ettiği en iyi futbolcular kadroya katıldı. Borçlardan bahsedilirken Lincoln, Linderoth gibi yıldızlar getirildi.

Herkes G.Saray bu parayı nereden buldu diye panik ve merak içine girdi.

F.Bahçe 100. yılında şampiyon oldu, ancak medyada icraatları ile öne çıkan kulüp G.Saray oldu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler