Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Biz zaten küs değiliz

  Hürriyet Haber
  10.08.2009 - 00:00 | Son Güncelleme: 10.08.2009 - 12:23

  Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi "Aşk-ı Memnu"nun başrol oyuncularından Beren Saat'in eski sevgilisi Bülent İnal'la yeniden bir araya geldiği haberi üzerine genç oyuncu açıklama yaptı.

  BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI  

   Spor salonuna birlikte gittikleri ve uzun süre vakip geçirip yemek yediklerini kabul eden Beren Saat, "Biz Bülent'le hiç küsmedik ki. Yeniden birleşmedik ama ara sıra görüşüyoruz. Birileri görüp yazmıştır. İkimiz de o spor salonuna üyeyiz ama el ele değildik" dedi. Beren Saat ile Bülent İnal'ın, spor salonunun locasında birlikte yemek yediği, yüzdükleri ve rahat tavırlar sergiledikleri iddia edilmişti.

  O yemekten haberim yok

  Biz zaten küs değiliz
    

  MELTEM CUMBUL KIVANÇ TATLITUĞ'UN TATİL SEFASI    

  Geçtiğimiz günlerde "Aşk-ı Memnu" dizisinin iki başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat'in, Zekeriköy'de bir restoranda buluştukları ve baş başa yemek yedikleri, bir saat süren yemekten haberi olmayan Meltem Cumbul'un bu durumdan oldukça rahatsız olduğu iddia edilmişti. Şu sıralar bir sinema filmi senaryosu yazan, bu yüzden zamanının çoğunu evinde, bu senaryo üzerine çalışarak geçiren Meltem Cumbul, "Böyle bir yemek yok, doğru değil. Bu tip haberlerin içinde olmaktan, herhangi bir açıklama yapmaktan pek hoşlanmıyorum. Beni bulmamış ve sormamış olun" dedi. Cumbul, Kıvanç Tatlıtuğ ile herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığı şeklindeki sorumuza da, "Hiçbir sorun yok" demekle yetindi.

   


   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı