« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Biz uzaya mı gidiyoruz?

Song’un 2 maçlık cezasının onanmasına tepki gösteren Gökşen, ‘Kırmızı kart gören oyuncu sahanın içinden geçiyor, görülmüyor. F.Bahçe şampiyonluğa gidiyor da biz uzaya mı gidiyoruz’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
G.SARAY Futbol Şubesi Sorumlusu Fatih Gökşen, Song'un 2 maçlık cezasının Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu tarafından onanmasına sert tepki gösterdi. Eşitlik istediklerini, ancak herkese eşit davranılmadığını ileri süren Gökşen, ‘Biz Song'a verilen cezaya değil, haksızlığa isyan ediyoruz. Song'a gerekirse biz kulüp olarak da gereken cezayı veririz. Biz itiraz ediyoruz cezada indirim yapılmıyor, ancak Beşiktaş itiraz ediyor, Carew'in cezası düşüyor’ dedi.

Gökşen, Beşiktaş ile yaptıkları maçta yanında oturan gözlemcinin, önlerinden geçen bir kediyi bile not ettiğini ve buna çok şaşırdığını ifade ederken, ‘Bir başka maçta ise kırmızı kart gören bir oyuncu sahanın içinden geçiyor, ancak bunlar görülmüyor. Fenerbahçe şampiyonluğa gidiyor da biz uzaya mı gidiyoruz?’ diye konuştu. Fatih Gökşen, yaşananları anlayamadığını da kaydederek, ‘Galatasaray Kulübü'ne ne yapılmak istiyor? Biri bize bunu açıklasın’ dedi.

Çanakkale şehitlerini andılar

ÇANAKKALE Savaşı'nın 90. yıldönümü dolayısıyla dün Galatasaray Kulübü tarafından tören düzenlendi. Galatasaray Lisesi'ndeki şehitlikte yapılan törene, Kulüp Başkanı Özhan Canaydın ve Asbaşkan Turgay Kıran ile yöneticilerden Ahmet Raif Ünüvar, Niyazi Yelkencioğlu ve Emel Çabukoğlu katıldı. Galatasaray Şehitliği'ne çelenk konması ve saygı duruşuyla başlayan törende daha sonra Canaydın ve yöneticiler, lise eğitmenleri ile öğrencilerinin Çanakkale Savaşı için hazırladığı anma programını izledi.

HakanYakın'a milli davet

GALATASARAY'
ın Türk asıllı İsviçreli yıldızı Hakan Yakın, İsviçre Milli Takımı'na davet edildi. Tecrübeli oyuncunun, İsviçre'nin, 26 Mart'ta Fransa'da Fransa ile ve 30 Mart'ta Zürih'te Kıbrıs Rum Kesimi ile oynayacağı 2006 Dünya Kupası Eleme Grubu maçları için aday kadroya çağrıldığı bildirildi. Hakan'ın cezası nedeniyle Fransa maçında yer almayacağı, Kıbrıs Rum Kesimi karşılaşmasında ise, görev yapabileceği belirtildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz