« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Biz ne yaptığımızı biliyoruz"

Beşiktaş'ın milli futbolcusu İsmail Köybaşı, “Liderle aramızda 5 puan var, bu önemli değil. Biz ne yaptığını bilen bir takımız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Devre arası tatilini geçirmek için memleketi Hatay'ın İskenderun ilçesine gelen İsmail Köybaşı, eski okulu Namık Kemal İlköğretim Okulu'nda öğrencilerle sohbet etti.

Öğrencilere futbol yaşamını anlatan Köybaşı, hayatta başarılı olmanın çalışmaktan geçtiğin belirterek, “Altın kelime bu. Başarılı olabilmek için yapacağınız en önemli şey çalışmak. Ne yapacağınız, hangi mesleği seçeceğiniz önemli değil. Önemli olan yaptığınız işi en iyi şekilde yapmanız. Bu da çalışmaya bağlıdır. Çalışın, ailenizi, öğretmenlerinizi utandırmayın. Bu sizin kariyeriniz için de çok önemli” dedi.

Öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Köybaşı, daha sonra bol bol imza dağıttı.

Sohbetin ardından ligin ilk yarısını değerlendiren Köybaşı, şunları söyledi:
“İlk yarı bizim için, bütün hesaplarımızın dışında kapatıldı. Liderle aramızda 5 puan var, bu önemli değil. Biz ne yaptığını bilen bir takımız. Hazırlık dönemindeyiz. Bu dönemi iyi geçirip iyi başlamamız gerektiğinin bilincindeyiz. 2009'un yeri benim için ayrı, bu yıl içerisinde Beşiktaş'a transfer oldum.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz