« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Biz kazanarız

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

‘‘İki maçta altı puan alarak moral bulduk. Havayı dağıtmamak için mutlaka galip gelmek zorundayız.’

‘‘Lider olmamıza rağmen, eleştiriliyoruz. Ama pısırık oynamak Göztepe'ye yakışmaz. Hücuma devam.’

DERBİ ATATÜRK'TE

Geçen yıl 1.Lig'de İzmir'i birlikte temsil eden, ama sezon sonunda el ele düşerek futbolseverleri kahreden Altay ve Göztepe, pazar günü oynayacakları derbi öncesi buruk, ama çok iddialı. İki cepheden de, ‘‘Biz kazanırız’’ sesleri yükselirken, Altay, Göztepe'nin tribün gücünü kırmak ve seyircilerin dışarıda kalmaması için tercihini Atatürk Stadı için kullandı.

HEDEF, 3'TE 3

‘‘İki maçta altı puan alarak moral bulduk. Havayı dağıtmamak için kazanmak zorundayız’’ diyen Altay Teknik Direktörü Behiç Funda, Göztepe'den 6 puan geride bulunduklarını, ama bir maçlarının da eksik olduğunu ifade etti. Funda, derbinin sonucunun grubun kaderini etkilemeyeceğini söyledi.

İKİ KÖTÜ HABER

Haliloviç ve Orhan'ın sakatlıkları sürerken, Mehmet ve Serdar şoku yaşandı. Mobellaspor, Serdar'ı vermekten vazgeçtiklerini dün bildirdi. Buca maçında sakatlanan, sağ bileğinin bağlarında zorlama olduğu belirlenen Mehmet Çolak'ın da 2-3 hafta takımdaki yerini alamayacağı açıklandı.

YAN TOPLARA ÖNLEM

Lider olmalarına rağmen, eleştirildiklerini hatırlatan Göztepe Teknik Direktörü Ali Çağlar şöyle konuştu: ‘‘Pısırık oynamak Göztepe'ye yakışmaz. Altay'a göre sahada yaratıcılığımız daha fazla. Hücumu düşüneceğiz. Yan toplardan yediğimiz gollere çözüm bulacağız. Tayfun'un cezalı olması dezavantaj.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz