Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Biz evlendik

  Hürriyet Haber
  26 Şubat 2000 - 00:00Son Güncelleme : 26 Şubat 2000 - 00:01

  Baro Boyada çalışan Şevket Uçkun, hayatını Rus uyruklu Olga Sokolova ile Namlı Düğün Sarayı'nda birleştirdi. Genç çifti Türk ve Rus dostları ile düğün gecesinin sabahına kadar doyasıya eğlendi.

  Çelik Oto Fren Servisi'nin sahibi Ali Sayın, yaşamını Durukan Düğün Salonu'nda yapılan görkemli düğünde Saliha Hanım ile birleştirdi. Genç çifti sevenleri yalnız bırakmadı.

  Onların evlilik yıldönümü

  Gülya Kalyan-Eser Alçut, Hesna Hacıgüzeller-Şefik Kösen,Hilal Kökel-Öztunç Kökel, Kamile Altınok-Ahmet Öztürker, Sultan Sayın-Muhittin Özbaz, Hatice Kılınçoğlu-Hamit Güneş, Şuhule Yıldırım-Mümin Çakmak, Elif Erkoç-Kanber Alpaslan, Fatma Balta-İsmet Akdoğan, Zeliha Çeliktürk-Cemal Göçeber, Aysen Ay-Mehmet Yılmaz, Zübeyde Özdemir-Ahmet Bilgiç, Çiğdem Yokuş-Nihat Emengen.

  Onların doğumgünü

  Altındağ İlköğretim Okulu Ana Sınıf Öğrencisi Meva Ekici yeni yaşını sınıf arkadaşları ile birlikte, yapılan süpriz parti ile kutladı.

  Onların doğum günü

  Kerem Acun, Kadircan Gökgöz, Onur Koyuncu, Onur Balkıç, Müslüm Kılınç, Mustafa Zorlu, Ayşe Aydemir, Şevket Bahşi.

  Bebeğimiz oldu

  Necla- Mehmet Özdemir (Erkek)

  Gülperi-Adnan Uç (Kız)

  Osman-Güllü İpek (Erkek), Mehmet-Emine Erdoğan (Kız).

  Antalya DPC tesisleri'nde çalışan Erdal Akbaş ve Gülten Akbaş'ın şirin oğulları Doğanay, 1'inci yaşgününü ailesi ile birlikte kutladı.

  Mutluluk resimlerinizi gönderin yayınlayalım

  Adres: Hürriyet

  Gazetesi Antalya

  Tel: 340 38 38

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı