« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Biz de Aziz Yıldırım gibi iddialı olmalıyız

Mustafa Denizli, F.Bahçe Başkanı’nın 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü vermesini normal karşıladığını belirtirken, sakat olan Ekrem ve İ.Toraman’ın ligin ilk maçına yetişemeyeceğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Mustafa Denizli, takımının dün sabah yaptığı antrenman sırasında gazetecilerle sohbet ederek soruları yanıtladı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü vermesini doğal karşıladığını belirten Denizli, “İddialı olmaları normaldir. Biz de iddialı duruma gelmeliyiz” yorumunu yaptı. Sakatlıkları bulunan Ekrem ile İbrahim Toraman’ın durumları ile ilgili bilgi veren Denizli, “İbrahim kesinlikle hazır olmaz. Ekrem’in yetişme şansı da son derece düşük” dedi. Bir basın mensubunun, “Ferrari’nin oyun tarzı Uche’ye benziyor” demesi üzerine, “Onun biraz daha incesi” diye espri yapan tecrübeli teknik adam, diğer yeni transfer Michael Fink’ten çok memnun olduğunu ifade etti.

Daha önce bir gurbetçi futbolcuyu transfer edeceklerini açıklayan Mustafa Denizli, yurt dışında oynayan Gökhan Töre ve Veli Kavlak ile ilgilenip, ilgilenmediklerine yönelik bir soruyu “Genel olarak o grubun içinde. Ağustosun sonuna kadar transfer devam ediyor. Gurbetçi genç çocukları alternatif olarak düşünüyoruz” biçiminde cevaplandırdı. Rusya’nın Zenit takımından ayrılan Fatih Tekke’nin hiçbir zaman gündemlerine gelmediğini söyleyen Denizli, bireysel oynayan futbolcuları Serdar Özkan’a bu nedenle bazen kızdığını da dile getirdi.
/images/100/0x0/55eb48abf018fbb8f8b73d85
Mustafa Denizli, siyah beyazlı kulübün sözleşmesini dondurmak istediği, ancak buna karşı çıktığına dair basında demeçleri bulunan Delgado ile ilgili bir soruya da, “Nedir, ne değildir, ne kadar doğru aktarıldı bilemeyiz” cevabını verdi.

Gol yiyene şınav cezası

BEŞİKTAŞ, yeni sezon hazırlıklarını dün BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı iki antrenmanla sürdürdü. 1 saat 45 dakika süren sabah idmanında futbolcular, tek pas ve istasyon çalışmalarının ardından minyatür kale maç yaptı. Teknik direktör Mustafa Denizli, maçta gol yiyen takımın futbolcularına şınav cezası verdi. Antrenmanlara sakatlıkları bulunan Rıdvan, Ekrem, İbrahim Toraman ve Delgado katılmadı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler