« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu"

Bursaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan, geçtiğimiz sezon elde ettikleri şampiyonluğa bir kez daha ulaşmayı arzuladıklarını söyledi.

Emre KOŞAK / BURSA, 01(DHA)
SON GÜNCELLEME

Mestan, "Camia olarak çok önemli bir başarıya imza attık. Aylar, yıllar geçtikçe değeri çok daha iyi anlaşılacak. Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu" dedi.

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan, yeşil beyazlı camia adına 2010 yılının Şampiyonlar Ligi haricinde gayet güzel geçtiğini hatırlattı. Hayalleri süsleyen şampiyonluğu 47 yıl sonra gerçekleştirdiklerini söyeleyen Mestan, "Gelinen nokta çok küçümsenecek bir nokta değil. Belki şuan idrak edemiyoruz ama camia olarak çok önemli bir başarıya imza attık. Aylar, yıllar geçtikçe değeri çok daha iyi anlaşılacakö diye konuştu.

"ŞAMPİYONLUĞU PARASIZ ELDE ETTİK"

Birkaç yıl öncesine kadar, "100 trilyoh borcumuz olsun ama şampiyon olalım" dediklerini hatırlatan Mestan, "Çok şükür gelinen noktada borçsuz bir kulüp var ve şampiyonluğu parasız elde ettik. Bu tabii ki iyi niyetli insanların bir araya gelmesinin ve çalışmanın ürünü. Şuan ligde ikinci sıradayız. Şampiyonluktan bahsetmiyoruz ama şampiyon olunacaksa yarışta biz de varız. İnşallah bu hedefi geçen yıl olduğu gibi yine gerçekleştiririz. Yönetim olarak şampiyonluğun ardından, 'Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu' diye slogan üretmiştik. İnşallah 2011'de tekrar şampiyonluk yaşarız.


Bunları da Beğenebilirsiniz